Ігор Випханюк чемпіон області серед чоловіків!!!

Завершився  фінал чемпіонату області з шахів.
Перемогу в турнірі здобув майстер спорту Ігор Випханюк
з результатом 8 очок із 9 можливих, і таким чином він став трикратним чемпіоном області, з чим ми його і вітаємо.  В останньому турі він переміг свого конкурента Ревуцького Володимира.

Місця з другого по четверте поділили між собою Веремій Богдан, Ревуцький Володимир, та Корогода Владислав, які набрали по сім очок.
Другим за додатковими показниками у напруженій боротьбі став кандидат у майстри спорту Веремій Богдан,  який виграв в останньому турі у Квятковського Генадія.
Третє місце за додатковими показниками посів Міжнародний майстер  Ревуцький Володимир.
Четвертим став кандидат у майстри спорту Корогода Владислав, який переграв Крошнякова Дениса.
П’яте місце з результатом 6.5 очок із 9 посів Венгловський Казимір.

 

Серед жінок кращою стала Морозова Юлія 5 очок
Другою стала Малиновська Марія 5 очок
Третьою Іргашева Заріна 4.5 очок.

 

 

 

Також двоє учасників виконали норматив кмс: Андрієнко Петро та Доронін Анатолій, з чим їх можна привітати.

Результати дев'ятого туру:

 

Чемпіонат області серед чоловіків 2010 року
Фінал 9 тур 13.02.11р.
Прізвище ім’я Результат Прізвище ім’я
1 Ревуцький В. 0 1 Випханюк І.
2 Веремій Б. 1 0 Квятковський Г.
3 Корогода В. 1 0 Крошняков Д.
4 Венгловський К. 1 0 Малашевич В.
5 Барановський С. 0 1 Трохимишин С.
6 Дворецький С. 0 1 Думанський Я.
7 Доронін А. 1 0 Трохимишин І.
8 Віньковський О. 1 0 Малинівська М.
9 Самольотов Є. 0 1 Андрієнко П.
10 Кравченко Л. 0,5 0,5 Іванішен Ю.
11 Кастевський Б. 0,5 0,5 Морозова Ю.
12 Сердюков О. 0 1 Хітріч Р.
13 Карчевський М. 0,5 0,5 Колесніченко П.
14 Дехтярук С. 0 1 Тарасов Ю.
15 Гаврилюк О. 0 1 Безпалюк А.
16 Кручак Л. 0 1 Вітюк О.
17 Турнов М. 0 1 Нетрибійчук О.
18 Скорук В. 0 1 Арманов В.
19 Іргашева З. 0,5 0,5 Барановський П.
20 Мирончук О. 0 1 Зіневич К.
21 Безпалько В. 0,5 0,5 Будзик К.
22 Лензіон П. - + Грибан А.
23 Зосимович Д. 0,5 0,5 Новобранець Я.
24 Карасенко В. 0,5 0,5 Рзаєв Р.
25 Муський А. 1 0 Коваленко О.
26 Пірожков С. - + Наумчук В.
27 Олійник Є. 0 1 Власюк І.
28 Іcмайлов - + Трофіменко Д.
29 Вайднер В. 0,5 0,5 Оліфір Д.
30 Волотоський К. 0,5 0,5 Ніколайчук
31 Радзівон Д. - - Фольверт П.




турнірна таблиця

Прізвище ім’я Розряд Рейтинг Тур
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Випханюк І. МС 2348 132 220 314 48 513 67 62 71 85
2 Веремій Б. КМС 2330 133 1,517 2,527 33 415 512 61 65 78
3 Думанський Я. МФ 2326 134 1,522 2,525 32 316 444 4,514 518 617
4 Кравченко Л. КМС 2322 135 219 213 322 37 321 3,531 4,527 539
5 Ревуцький В. ММ 2256 136 224 216 328 418 513 67 72 71
6 Малашевич В. КМС 2191 037 147 1,549 2,531 3,525 4,511 5,516 5,51 5,512
7 Крошняков Д. КМС 2186 138 226 328 416 54 51 55 615 610
8 Квятковський Г. КМС 2158 139 223 315 31 427 416 517 613 62
9 Трохимишин С. КМС 2140 140 128 137 241 334 420 415 524 614
10 Корогода В. КМС 2118 141 1,525 2,531 2,513 3,545 417 519 616 77
11 Морозова Ю. КМС 2118 042 0,518 1,536 2,540 3,537 3,56 4,520 4,514 530
12 Венгловський К. КМС 2111 143 127 239 349 419 42 4,518 5,544 6,56
13 Доронін А. I 2103 144 230 34 410 41 45 521 58 623
14 Барановський С. КМС 2102 145 229 21 227 343 4+30 4,53 5,511 5,59
15 Віньковський О. КМС 2092 146 242 28 330 32 422 59 57 521
16 Андрієнко П. I 2087 147 237 35 37 43 58 56 510 618
17 Дворецький С. I 2075 148 1,52 222 2,537 3,542 410 48 5+26 53
18 Самольотов Є. КМС 2070 0,549 111 241 343 35 427 4,512 53 516
19 Хітріч Р. КМС 2064 150 14 238 352 312 428 410 4,530 5,559
20 Тарасов Ю. I 2064 151 11 143 247 349 39 311 454 534
21 Малинівська М. КМС 2056 052 0,546 1,562 242 354 44 413 528 515
22 Мирончук О. I 2053 153 1,53 217 24 352 315 3,534 3,539 3,551
23 Трохимишин І. I 2043 154 18 1,540 1,544 236 347 435 538 513
24 Гаврилюк О. I 2041 155 15 1,545 2,533 2,544 331 437 49 440
25 Будзик К. I 2037 156 1,510 1,53 2,551 2,56 340 338 3,534 450
26 Вітюк О. I 2025 157 17 1,551 1,545 229 349 440 4-17 535
27 Нетрибійчук О. I 2009 158 212 22 314 38 318 452 44 546
28 Карчевський М. КМС 2003 159 29 27 25 353 319 445 421 4,544
29 Власюк І. I 2000 160 114 142 1,546 1,526 1,554 2,547 2,550 3,557
30 Кастевський Б. I 1999 161 113 253 215 355 3-14 454 4,519 511
31 Арманов В. I 1995 0,562 1,552 1,510 1,56 2,546 324 3,54 442 538
32 Фольверт П. I 1992 01 051 0,556 159 1-47 1-50 1- 1- 1-
33 Грибан А. I 1992 02 148 1,544 1,524 2,562 2,542 3,541 3,555 4,5+53
34 Дехтярук С. I 1975 03 053 157 250 29 3+55 3,522 425 420
35 Кручак Л. I 1970 04 150 152 154 251 353 323 449 426
36 Зосимович Д. I 1968 05 0,536 0,511 1,556 223 2,559 2,539 3,545 437
37 Новобранець Я. I 1966 16 116 29 2,517 2,511 345 324 346 3,536
38 Скорук В. I 1964 07 157 119 153 260 361 425 438 431
39 Іванішен Ю. I 1950 08 154 112 155 1,541 2,562 3,536 4,522 54
40 Безпалюк А. I 1937 09 159 1,523 1,511 2,529 325 326 452 524
41 Ісмайлов I 1930 010 156 118 19 1,539 2,5+58 2,533 2,551 2,5-60
42 Іргашева З. I 1928 111 115 229 2,521 2,517 3,5 3,544 431 4,543
43 Барановський П. КМС 1927 012 158 220 218 214 252 361 3,553 442
44 Колесніченко П. I 1927 013 161 1,533 2,523 3,524 3,53 4,542 4,512 5,528
45 Рзаєв Р. I 1924 014 160 1,524 2,526 2,510 337 328 336 3,552
46 Турнов М. I 1918 015 0,521 155 1,529 1,531 251 357 437 427
47 Коваленко О. I 1899 016 06 158 120 2+32 223 229 361 354
48 Оліфір Д. I 1893 017 033 059 ‘060 0,557 0,556 0,553 1,5+ 261
49 Пірожков С. I 1882 0,518 1,562 26 212 220 226 356 335 3-55
50 Безпалько В. I 1865 019 035 +60 134 1-58 2+32 2,562 3,529 425
51 Зіневич К. I 1865 020 132 1,526 1,525 1,535 246 2,560 3,541 4,522
52 Карасенко В. I 1900* 121 131 235 219 222 343 327 340 3,545
53 Лензіон П. I 1900* 022 134 130 238 228 235 348 3,543 3,5-33
54 Муський А. I 1900* 023 039 161 235 221 329 330 420 547
55 Наумчук В. I 1900* 024 0,536 146 139 130 1-34 1-59 262 3+49
56 Ніколайчук I 1900* 025 041 0,532 0,536 0,561 1,548 1,549 1,557 262
57 Олійник Є. I 1900* 026 038 034 0,562 148 260 246 356 329
58 Радзівон Д. I 1900* 027 043 047 061 1+50 1-41 1- 1-60 1-
59 Сердюков О. I 1900* 028 040 148 1,532 226 2,536 3,5+55 4,533 4,519
60 Трофіменко Д. I 1900* 029 045 -50 148 138 157 1,551 2,5+58 3,5+41
61 Вайднер В. I 1900* 030 044 054 158 256 238 243 247 2,548
62 Волотоський К. I 1900* 0,531 0,549 0,521 1,557 1,533 1,539 250 255 2,556

Паралельно з фіналом чемпіонату області серед чоловіків, проходив чемпіонат серед дівчат, в якому здобула перемогу Шеканова Олександра, друге місце посіла Трофіменко Діана, третє,- Петренчук Ліна.

Відео закриття:

 


Оставить комментарий

Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Партнери

Рубрики сайта
Интересные новости