Закінчився всеукраїнський шаховий фестиваль школярів «Шахова юність Полісся»

У м. Житомирі закінчився всеукраїнський шаховий фестиваль школярів «Шахова юність Полісся», присвячений міжнародному дню захисту дітей. У програмі фестивалю проходили 4 турніри на 4 вікових групи. Всього в турнірі взяло участь 95 учасників з найрізноманітніших куточків України.

Фестиваль проходив у святковій атмосфері, за час його проведення багато юних шахістів знайшли собі нових друзів, було дуже приємно спостерігати за тим, як юні шахісти обмінювалися контактною інформацією між собою. Що стосується результатів. Отже по порядку:


Розпочнемо з головного турніру, де зібралися найстарші учасники 1994-1995 року народження. В цьому турнірі взяли участь 10 шахістів (2 кмс 7 першорозрядників) Інтрига в турнірі зберігалася до останнього туру, при чому за усі призові місця!!
Перше друге місця розділили між собою рейтинг-фаворити турніру, кандидати у майстри спорту Самольотов Євгеній та Корогода Владислав, з великим гандикапом перед своїми суперниками, набравши по 6 очок із семи можливих, та не програвши жодної партії за додатковими показниками (Бхг) перше місце посів представник команди ДЮСШ№1 Самольотов Євгеній (26.5),
друге місце посів представник команди «Дебют» Корогода Владислав(23.5).
За третє місце перед останнім туром боролися одразу чотири учасники, однак уже після його закінчення залишилося лише два, котрі набрали по чотири очка, Це представники команди «Дебют» Олійник Євген та Савицький Федір, за додатковими показниками
Третє місце посів Олійник Євген(26.0),
Четвертим став Савицький Федір(25.0)
У заліку серед дівчат в турнірі А перемогу здобула представниця Бердичева Іргашева Зоріна з результатом 3.5 очок, хоч до останнього туру вона претендувала на місце в трійці загального заліку, але поразка відкинула її на загальне шосте місце, та перше серед дівчат.
Другою стала Житомирянка Шеканова Олександра
Третьою стала Житомирянка Петренчук Ліна

В турнірі Б 1996-1997 року народення взяло участь 18 шахістів (9 першорозрядників)
Перемогу з результатом 6 очок із семи можливих здобув наймолодший учасник турніру «Б» Першорозрядник представник команди»дебют» Зосімович Денис
Місця з другого по четверте набравши по 5 очок поділили між собою Колесніченко Павло, Новобранець Ярослав, та Мартинюк Ілля.
За додатковими показниками Друге місце посів представник команди ДЮСШ№1 Колесніченко Павло Третє Місце посів представник команди коростишева Новобранець Ярослав.
Та четверте місце посів представник ДЮСШ№1 Коваленко Олександр
Місця серед дівчат розподілилися наступним чином:
Перше місце здобула представниця ДЮСШ№1 першорозрядниця Тіторенко Ольга з результатом 4 очка Друге місце здобула представниця команди ДЮСШ№1 Опанасюк Марина з результатом 3 очка із 7
Третє місце здобула предстаниця команди «Дебют» поліщук Ірина з результатом 3 очка із 7

В турнірі С 1998-1999 року народження взяло участь 22 учасники.
Перемогу з великим відривом з результатом 6.5 очок із семи можливих, продемонструвавши впевнену гру здобув Рейтинг-фаворит турніру наш гість з Києва Самосюк Віктор.
Друге- третє місця поділили між собою, набравши по 5 очок Рзаєв Руслан та Іванішен Юрій.
За додатковими показниками : Другим став представник команди Коростишева Рзаєв Руслан
Третім представник команди Бердичева Іванішен Юрій/
Чудову, та доволі цікаву гру продемонструвала представниця Луцька першорозрядниця Забокрицька Дарина, набравши 4.5 очок посіла загальне четверте місце та перше місце серед дівчат.
Друге місце серед дівчат, та загальне 9 місце здобула представниця команди «Дебют» другорозрядниця Трофименко Діана, набравши при цьому 4 очки.
Третьою стала представниця ДЮСШ№1 Прищенко Юлія з результатом 3 очки.

В турнірі Д 2000 року народження та молодші зібралося найбільше учасників 45
Перемогу з результатом 6 очок здобув представник команди Коростишева Волототовський
Друге- третє місця поділили між собою Липчанський В. та Лукяненко М
Друге місце посів представник Віниці Липчанський Віталій
Третє місце посів представник Баришівки (Київська область) Лукяненко Михайло
Перше місце серед Дівчат, та сьоме загальне місце виступивши на рівні з хлопцями з результатом 5 очок здобула представниця команди ДЮСШ№1 Корнійчук Олександра
Друге Ломакова Б.
Третє Олійник Анастасія
Також проходив окремий залік для учасників 2002 і молодші, в цій категорії нагороди здобули З результатом 5 очок перше третє місця здобули представники команди Коростишева 1 місце (та загальне 5 місце) Сухенко Вячеслав
Друге місце (загальне 6) Сухенко Владислав
третє місце (загальне 9) Псюховський Олег
Переможці та призери особистих турнірів були нагороджені грамотами та медалями, а також цінними призами.


У загально- командному заліку перемогу здобула команда ДЮКФП Коростишів
Друге місце команда «Дебют» Житомир


Третє місце команда ДЮСШ№1 Житмоир
4- Біла тура Бердичів 5- ШРІ Тернопіль
Переможці та призери командних турнірів, були нагороджені медалями та кубками

Наші вітання переможцям турнірів!!!
фото з турніру

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости