Малиновська Марія- Чемпіонка області серед жінок!!!!!!!!!!!!!!!!

З 26 січня по 10 лютого 2013р. в м. Житомир в приміщенні ДЮСШ№1(вул. Домбровського, 11А) пройшов фінал Чемпіонату Житомирської області з шахів серед жінок. Цьогорічний чемпіонат області серед жінок є наймасовішим за всю історію проведення чемпіонатів- 15 учасниць, і головне,- це ще не межа!!!!!!! Серед Учасниць 2 Кандидати у майстри спорту, 5 першорозрядників, решта шахісток мають другий розряд.

Змагання в жінок проводилися за швейцарською системою в 7 турів.
І перемогу здобула Одна із фавориток Турніру, представниця Новоград-Волинського,  кандидат у майстри спорту,- Малиновська Марія яка, вже не раз показувала свій високий рівень гри не тільки у змаганнях серед жінок, а і у змаганнях серед чоловіків. Що ціцкаво,- Марія не програла жодної партії в турнірі, але стартувала доволі неврово,- після перших трьох турів мала дві нічиї, і це ще до партій з Кручак Лесею, та тодішньою лідеркою Петринчук Ліною. Але, відставання в 1 очко нівелювалося, оскільки Марія виграла у головних конкуренток. І от, перед останнім туром Марія мала порівну очок з Петринчук Ліною по 5, і кращий головний додатковий показник, тому головне було зберегти рівність очок. І в останньому турі на неї чекала партія з Довбаш Наталією (2 розряд), а от на Ліну чекала ще одна серйозна суперниця- першорозрядниця Трофіменко Діана.. Заключна партія тривала найдовше, і завершилась унічию лише після того,- як на сусідній дошці в пішаковому еншпілі було зафіксовано нічию. Взагалі в останньому турі було зафіксовано чотири нічиї,  тож останній тур можна було сміливо назвати нічійним.

Другу позицію посіла Житомирянка- першорозрядниця- Петринчук Ліна, що характерно,- перші 5 партій вона виграла, а от на заключні тури, – трошки не вистачило сил, поразка від Малиновської Марії, та нічия в останньому турі дали можливість лише поділити першу позицію, але за основним додатковим показником в фінальному протоколі посісти другу позицію.

А от третю позицію сенсаційно посіла ще одна представниця Новоград-Волинського,- Довбаш Наталія, яка має другий розряд!!!! Звісно,- багато хто може сказати, що Наталії пощастило, але набрати 5 очок, останні пів очка в партії з переможницею турніру,- це доволі солідний результат!! А починала Наталія турнір з поразки в партії з другою призеркою турніру, після того було лише дві нічиї.
Четверту позицію посіла кандидат у майстри спорту Кручак Леся, яка не може записати цю четверту позицію собі в актив, 4,5 очка- це трішки малувато для її рівня, і значно краще Леся грає в турнірах з чоловіками. Думаю, що в наступному році ми її побачимо саме в Чемпіонаті серед чоловіків!!!

5-8 По чотири очка набрали Тіторенко Оля, Трофіменко Діана, Корнійчук Олександра, та Поліщук Ірина.

9-11 По 3,5 Олійник Кристина, Олійник Анастасія, та Збунь Лідія.

12-13 По три очка набрали Ткачук Оксана та Коробка Юлія