Випханюк Ігор Черговий раз зробив золoтий дубль!!!

Вже другий рік поспіль Ігор Випханюк оформлює золотий дубль!!! Черговий чемпіонат області з бліцу проходив 15 лютого в приміщенні ДЮСШ№1.  До участі в турнірі зареєструвалося 24 шахіста. Учасники змагались за швейцарською системою в 13 турів. Контроль часу: 5 хвилин на партію кожному учаснику.

Боротьба у турнірі була досить цікавою, адже блискавична гра є найнепередбачуванішою.

Жоден з шахістів не пройшов турнірну дистанцію без втрат, більше того,- абсолютно всі шахісти мають у своєму пасиві поразки.

Найкраще турнірну дистанцію пройшов майстер спорту Випханюк Ігор, як і минулого року Ігор здобув перемогу у чемпіонатах області з класичних шахів, та з блискавичної гри!! Результат Ігора 11 очок із 13 можливих.

Другу та третю позиції поділили між собою кандидати у майстри спорту Крошняков Денис, та Андрієнко Петро, котрі набрали по 9.5 очок. Стартували обидва шахіста вдало, боролися за першу позицію, але на заключний відрізок не вистачило сил, та везіння. В результаті у боротьбі за другу позицію, за додатковими показниками (Ск. БХГЦ) вищу позицію посів Крошняков Денис з м. Бердичева (84.0), маючи додатковий показник на 1 більше ніж у його суперника.

Андрієнко Петро з м. Малин посів третю позицію, можливо дала знати про себе втома після чемпіонату України до 20 років, на якому Петро здобув срібну медаль у класичних шахах, з чим ми його і вітаємо.

Четверту позицію посів Мельник Володимир, котрий недавно став Кандидатом технічих наук, і тепер вирішив повернутись до участі у шахових змаганнях. Його результат 8.5 очок.

5 місце з таким самим результатом, але з гіршими додатковими показниками посів Охріменко Сергій.

6 місце Олішевський Андрій 8 очок.

7 Трохимишин Сергій (83.0)

8 Горносталь Сергій (79.5)

Кращий результат Серед жінок показала кмс Кручак Леся 7 очок і 10 загальна позиція.

Кращим серед ветеранів став мм Ревуцький Володимир 7 очок та 11 позиція.

Кращим серед юнаків став Башмаков Денис, 7 очок та 14 позиція

Чемпіонат області з бліцу являється другим етапом кубка області 2014 за який нараховуються залікові бали. Отож, залікові бали за даний етап отримали: