ХV Всеукраїнський шаховий турнір пам’яті Олександра Кравченка, результати

2 березня 2014 року в шаховому клубі РБК м.Коростишева проходив ХV Всеукраїнський шаховий турнір пам’яті Олександра Кравченка.

До участі в змаганнях зареєструвалося 43 учасника Житомира, Коростишева, Попільні, та кілька представників інших областей.

Змагання проходили за регульованою швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу 15 хвилин на партію.

Перше місце з результатом 6.5 очок з семи можливих посів Випханюк Ігор, чергова впевнена перемога Ігоря!!!

Друге місце з відставанням на одне очко, набравши 5.5 очок посів Шишкін Вадим.

На третю позицію по закінченню всіх партій претендували одразу чотири учасника, котрі набрали по 5 очок, і  їх розсудили додаткові показники!! Отож, за додатковими показниками, третє міце посів Мякіньков Максим, четверте Коляденко Максим, п’яте- Герасимчук Сергій, і шосте Кравченко Леонід.

Турнірна таблиця змагань!

Також даний турнір являється третім етапом Кубка області, за котрий нараховуються залікові бали!!

Отож, за третій етап залікові бали отримують:

Залікові бали за третій етап

1 Выпханюк Игорь, 30

2 Шишкин Вадим, 26

3 Мякиньков Максим, 24

4 Коляденко Максим, 22

5 Герасимчук Сергей, 20

6 Кравченко Леонид, 18

7 Джупин Дмитрий, 16

8 Веремий Богдан, 14

9 Охрименко Сергей, 12

10 Ревуцкий Владимир, 10

11 Тарасов Юрий, 9

12 Арманов Владислав , 8

13 Червонюк Юрий, 7

14 Сачук Артем, 6

15 Ткаченко Валентин, 5

16 Коденский Юрий, 4

17 Фольверт Павел, 3

18 Трофименко Денис, 2

19 Николайчук Дмитрий , 1

20 Дубивка Дмитрий, 1

Залікові бали за три етапи
ПІБ 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап 6 етап 7 етап Сумма
1 Випханюк Ігор 20 20 30 70
2 Охріменко Сергій 14 12 12 38
3 Олішевський Андрій 18 10 28
4 Мякіньков Максим 4 24 28
5 Крошняков Денис 9 18 27
6 Ревуцький Володимир 16 10 26
7 Шишкин Вадим 26 26
8 Веремій Богдан 10 14 24
9 Коляденко Максим 22 22
10 Трохимишин Сергій 12 8 20
11 Герасимчук Сергій 20 20
12 Кравченко Леонід 18 18
13 Ткачук Оксана 16 16
14 Андрієнко Петро 16 16
15 Джупін Дмитро 16 16
16 Петренчук Ліна 14 14
17 Мельник Володимир 14 14
18 Корнійчук Олександра 12 12
19 Довгань Дмитро 11 11
20 Тіторенко Ольга 10 10
21 Тарасов Юрій 1 9 10
22 Трохимишин Іван 8 8
23 Олійник Анастасія 8 8
24 Арманов Владислав 8 8
25 Кулик Василь 7 7
26 Кручак Леся 5 2 7
27 Червонюк Юрій 7 7
28 Хитрич Роман 6 6
29 Кулага Дарина 6 6
30 Горносталь Сергій 6 6
31 Сачук Артем 6 6
32 Ткаченко Валентин 5 5
33 Вітюк Олександр 4 4
34 Поліщук Ірина 4 4
35 Трофіменко Денис 2 2 4
36 Коденский Юрій 4 4
37 Сердюков Олексій 3 3
38 Фольверт Павло 3 3
39 Прищенко Юлія 2 2
40 Николайчук Дмитро 1 1
41 Дубивка Дмитро 1 1

 

 

Переможці та призери змагань нагороджуються дипломами, медалями, призами.

Оставить комментарий

ФШЖО
найближчі турніри
Рубрики сайта
Интересные новости
Твіттер