«Шахова юність Полісся» Підсумки

Ось і завершився черговий турнір серії дитячого Гран-Прі Житомирської області!! Фестиваль «Шахова юність Полісся 2014» став історією, і пора підводити підсумки.

Фестиваль «Шахова юність Полісся» проводиться в Житомирі до дня захисту дітей, кожен рік в одні і ті ж самі строки, і саме даний фестиваль являється найзатратнішим у плані часу, адже даний турнір є єдиним у календарі дитячого кубка з класичним контролем.

Шкода, та не всі охочі змогли зіграти у даному турнірі саме через довгу дистанцію, так як змагання проводяться з 01.06.2014 по 04.06.2014 включно, а це означає що три робочі дні треба грати, в той час, як у багатьох учасників у ці дні екзамени, а у батьків котрі могли б привезти своїх дітей робочі дні.

До участі в змаганнях зареєструвалися 65 учасників з Житомира, Коростишева, Коростеня, Малина, Бердичева, Чуднова, Тернопільської та Миколаївської областей.

Дуже сподобалася команда коростишева на цьому турнірі!!! Тренер та юні шахісти приїхали на фестиваль у вишиванках та з державною символікою. Але не лише Коростишівські шахісти проводили турнір у вишиванках, голова шахової федерації Житомирської області  Сачук Артем, та Житомирські шахісти також проводили турнір у вишиванках. Гарний приклад для всіх шахістів!! 

Швейцарська система 7 турів. Контроль часу 1 година 05 хвилин кожному гравцю до закінчення партії.

Найменше учасників зібрав турнір «А» 1998 – 2000 р.н. Всього 11 учасників зібралося в даному турнірі. Всі шахісти у котрих були екзамени були у найстаршій віковій групі.

А перемогу у даній віковій групі, не програвши жодної партії здобув кадидат у майстри спорту Волотовський Кирил (Коростишів), він у своєму турнірі був наймолодшим!!! Результат Кирила 5.5 очок.

На пів очка менше набрав Зосімович Денис (Житомир, Дебют) котрий також не програв жодної партії. Денис є одним із тих шахістів у котрих під час турніру були екзамени. Денису довелось брати в четвертому турі нічию, і можливо саме ці 0.5 очок і стали фатальними, в результаті 5 очок і друге місце.

А от за третю сходинку після останнього туру претендували одразу чотири шахіста, котрі набрали по 4.5 очок і все вирішували додаткові показники!! (перший додатковий показник,- Скорочений Бухгольц)

3-6 Третю сходинку посів КМС Арманов Владислав (Коростишів) (Бухгольц 20.0)

4 Штонь Роман (Миколаїв) (Бухгольц= 26  Ск. Бухгольц 20.0)

5 Ратнер Давид (Житомир ДЮСШ№1) (Бухгольц= 26 Ск. Бухгольц= 19.0)

6 Трофіменко Денис (Житомир Дебют) (Бухгольц 25.5)

Кращою серед дівчат стала Кондратенко Ярослава (Житомир)

Турнірна таблиця….(Скачати)

Турнір «Б» 2001 – 2003 р.н. зібрав 18 учасників.

Склад зібрався доволі сильний для даної вікової групи, проте, багато шахістів могли б ще підвищити конкуренцію в даній віковій категорії. Навідміну від турніру «А» в цьому турнірі грали лише шахісти Житомирської області.

Перемогу в даному турнірі здобула Корнійчук Олександра (Житомир, ДЮСШ№1),  її результат 5.5 очок. До шостого туру Олександра втратила лише пів очка, і здавалося, що вона фінішує з великим відривом, проте в останньому турі Олександра поступилася, і якби не вдалий результат для Олександри на другій дошці (де Новицький Ярослав зіграв унічию),  поділ призових місць міг бути іншим.

А от боротьба за призові місця в останньому турі загострилася до макимуму!! По 5 очок набрали троє учасників, і долю призових місць вирішували додаткові показники!!

2-4 Друге місце посів Новицький Ярослав (ДЮСШ№1 Житомир) Бухгольц=30.5, чесно кажучи від Ярослава в даному турнірі чекав кращого результату, і кращої гри.  Не зважаючи на призові місця, треба продовжувати працювати над своїми слабкими сторонами!!!

Третє місце посіла Ломакова Богдана (Коростишів) Бухгольц=30.5. Взагалі дівчата в даній віковій категорії грають на такому ж рівні як і хлопці, тому, я думаю через кілька років у старших групах вони не загубляться, і продовжать радувати нас своїми результатами!!!

Четверте місце Осадчук Дмитро (Малин) Бухгольц= 24.5. Саме Дмитро єдиний виграв у переможниці турніру Корнійчук Олександри, і таким чином потрапив у призову 5-ку!!!

5-7 місця з результатом 4.5 очок поділили між собою:

5 місце Снігур Олег (Чуднів) (Бухгольц 29.5). Взагалі Чуднівські шахісти за перший рік своєї участі у обласних змаганнях нас тільки радують, адже в кожному наступгому турнірі вони покращують свої результати!!! А Олег перед даним турніром здійснив виїзд за межі області, в Рівненську область, де виграв третій етап кубка Рівненської області!! Не погане тренування перед даним етапом!!

6 місце Кравчук Богдан (Бердичів) (Бухгольц 25.5)

7 місце посіла Проценко Ксенія (Коростишів) (Бухгольц 22.5). Крім місця в 10-ці Ксенія також показала кращий результат серед дівчат, так як Корнійчук Олександра і Ломакова Богдана посіли місця у призовій трійці!

Турнірна таблиця…(Скачати)

Турнір «В» 2004 – 2005 р.н. зібрав 22 учасника.

Перемогу здобув Радченко Богдан (Коростишів).  Після поразки у першому турі Богдан зібрався і виграв шість партій поспіль, а враховуючи що всі конкуренти втрачали очки Богдан фінішував з перевагою очко над своїми переслідувачами!!

По 5 очок набрали четверо учасників, і як і в старших турнірах все вирішили додаткові коефіцієнти!!

2-5 Друге місце посів Андрійчук Ілля (Житомир) Бухгольц= 32. Саме Ілля перші 5 турів був лідером, але невдалий останній змагальний день, два програші поспіль не дозволили йому посісти першу сходинку. Прикро, та необхідно працювати над собою, і в наступних змаганнях не допускати подібних помилок!!

Третю сходинку посіла Павлюк Аліна (Житомир) Бухгольц=27.5. Аліні довелося брати нічию у 5-му турі, можливо цих пів очка дали б їй можливість піднятися на вищу позицію, але місце у призовій трійці,- це вже хороший результат!!!

Четверту сходинку посів представник м. Чуднів Січінава Зурабі (Бухгольц=26). Всього двоє шахістів з міста Чуднів приїхали на змагання і обидва потрапили в 5-ку сильніших у своїх турнірах!!! Чудові результати!!

І п’яту сходинку посів Корнійчук Федір (Житомир ДЮСШ№1) Бухгольц= 25.  Федір в останньому турі переміг Андрійчука Іллю, і тим самим відібрав у останнього перемогу в турнірі!!

Кращою серед дівчат стала Гурман Аліка з результатом 4.5 очок!

Турнірна таблиця…(Скачати)

Турнір «Г» – 2006 р.н. та молодші зібрав 14 учасників. Доволі цікавий факт: Із 14 учасників 11 Житомиряни, проте жоден з них не зміг потрапити до трійки найсильніших!!!

А перемогу в турнірі зі 100% показником сім перемог з семи можливих (єдина на даному фестивалі) здобула Менн Єва (Бердичів). Це перший турнір в серії Гран- прі, на котрому Єва здобула перемогу!!!  Цікаво, що представники Бердичева не залишаються без медалей на жодному з етапів!!!

Лише одну поразку отримав Горьков Денис (Коростишів), і цяф поразка саме від переможниці!! Решту Шість партій Денис Виграв, І завершив турнір на впевненому другому місці, з результатом 6 очок.

Після таких феноменальних результатів лідерів  третє місце з результатом 4.5 очок (тобто відставання 1.5 очок до другого місця) посів ще один представник Коростишева Довголюк Вадим.

А от 4-6 місця поділили між собою Житомиряни:

Вольський Валерій (Бухгольц=24.5)

Камінський Максим (Бухгольц=23.5)

Наумчук Віктор (Бухгольц=20.5)

Кращий результат серед дівчат з результатом 2.5 очок показала Ратнер Марія (Житомир).

Турнірна таблиця…(Скачати)

Турнір особистий з командним заліком. В команді 3 юнаки (по одному від кожної вікової категорії) та 1 дівчина.

1 місце у командному заліку посіла команда Коростишева

2 місце у командному заліку посіла команда ДЮСШ№1 Житомир

3 місце у командному заліку посіла команда Дебют Житомир

Під час фестивалю проводилась вікторина для шахових ерудитів.

У вікторині шахових ерудитів кращий результат показав Зосімович Денис;

Другий результат показав Трофіменко Денис;

І третій результат показав Опанасюк Олександр.

В останній день змагань по завершенню 7 турів діючий 5-ти разовий чемпіон області Випханюк Ігор дав сеанс одночасної гри на 23 дошках. В результаті, Ігор виграв 22 партії і одну зіграв унічию з Денисом Зосімовичем!!

Що ж третій етап Дитячого Гран-Прі завершено!!!

Залікові бали на даному етапі набрали наступні учасники:

Залікові бали набрали:

Залікові бали набрали наступні учасники:

Вікова група до 16 років

 1. Волотовський Кирил 20
 2. Зосімович Денис 18
 3. Арманов Владислав 16
 4. Штонь Роман 14
 5. Ратнер Давид 12
 6. Трофіменко Денис 10
 7. Опанасюк Олександр 8
 8. Фастовець Арсен 6
 9. Башмаков Денис 4
 10. Ходзінський Богдан 2

Вікова група до 13 років

 1. Корнійчук Олександра 20
 2. Новицький Ярослав 18
 3. Ломакова Богдана 16
 4. Осадчук Дмитро 14
 5. Снігур Олег 12
 6. Кравчук Богдан 10
 7. Проценко Ксенія 8
 8. Ляденко Максим 6
 9. Радченко Іванна 4
 10. Черниш Максим 2

 

Вікова група до 10 років

 1. Радченко Богдан 20
 2. Андрійчук Ілля 18
 3. Павлюк Аліна 16
 4. Січінава Зурабі 14
 5. Корнійчук Федір 12
 6. Данильчук Денис 10
 7. Гурман Аліка 8
 8. Рубан Андрій 6
 9. Цегельник Віталій 4
 10. Большаков Нікіта 2

 

Вікова група до 8 років

 1. Менн Єва 20
 2. Горьков Денис 18
 3. Довголюк Вадим 16
 4. Камінський Максим 14
 5. Вольський Валерій 12
 6. Наумчук Віктор 10
 7. Усков Михайло 8
 8. Боголюбський Емануїл 6
 9. Яценко Ілля 4
 10. Копетчук Іван 2

.

Залікові бали після двох етапів

Залікові бали після двох етапів:

Вікова група до 16 років

 1. Арманов Владислав 52
 2. Трофименко Денис 42
 3. Зосімович Денис 36
 4. Волотовський Кирил 24
 5. Башмаков Денис 24
 6. Іванішен Юрій 20
 7. Ратнер Давид 20
 8. Медведик Василь 18
 9. Ніколайчук Дмитро 16
 10. Трофименко Діана 14
 11. Штонь Роман 14
 12. Оленчук Андрій 12
 13. Кулага Дарина 10
 14. Длогуш Владислав 8
 15. Опанасюк Олександр 8
 16. Фастовець Арсен 6
 17. Рзаєв Руслан 2
 18. Олійник Крістіна 2
 19. Ходзінський Богдан 2

Вікова група до 13 років

 1. Корнійчук Олександра 50
 2. Лудіщев Артем 32
 3. Осадчук Дмитро 32
 4. Грищенко Дмитро 30
 5. Новицький Ярослав 24
 6. Ломакова Богдана 24
 7. Снігур Олег 24
 8. Медведик Володимир 20
 9. Малиновський Ростислав 18
 10. Кравчук Богдан 12
 11. Черниш Максим 12
 12. Олійник Анастасія 10
 13. Проценко Ксенія 8
 14. Бурилко  Дмитро 8
 15. Левковський Олексій 8
 16. Ляденко Максим 6
 17. Приборецький Максим 4
 18. Пампуха Олександра 4
 19. Радченко Іванна 4

 

Вікова група до 10 років

 1. Андрійчук Ілля 52
 2. Цегельник Віталій 42
 3. Корнійчук Федір 36
 4. Радченко Богдан 32
 5. Гурман Аліка 30
 6. Лавренчук Віталій 28
 7. Рубан Андрій 22
 8. Павлюк Аліна 20
 9. Селюк Дмитро 20
 10. Січінава Зурабі 16
 11. Данильчук Денис 16
 12. Ященко Дмитро 12
 13. Павлюк Давид 2
 14. Большаков Нікіта 2

Вікова група до 8 років

 1. Камінський Максим 50
 2. Горьков Денис 40
 3. Яременко Андрій 36
 4. Наумчук Віктор 30
 5. Герасимчук Юлія 22
 6. Менн Єва 20
 7. Шевчук Владислав 20
 8. Довголюк Вадим 16
 9. Пашківський Святослав 14
 10. Сак Андрій 14
 11. Грищук Владислав 12
 12. Вольський Валерій 12
 13. Усков Михайло 10
 14. Дорощук Дмитро 10
 15. Копетчук Іван 8
 16. Боголюбський Емануїл 6
 17. Яценко Ілля 4
 18. Свенціцький Любомир 4
 19. Андрієвський Ярослав 2

.

 

 

 

Відео ЖОДТРК

Фотозвіт турніру у нашій групі Вконтакті

 

 

Один комментарий на “«Шахова юність Полісся» Підсумки”

 • Ivan says:

  Шановні Відвідувачі Сайту!!! Всі хто знімав фото чи відео, прохання надіслати всю інформацію адміністратору сайту на пошту, чи Вконтакті.

  Іван Трохимишин
  Ioanich16@mail.ru

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери