Меморіал М.Анфьорова, 27 липня 2014 року (швидкі шахи).

Продовжуючи славну традицію вшанування пам’яті нашого земляка, шахіста, учасника багатьох обласних та всеукраїнських змагань 27 липня 2014 року, у шаховому клубі РБК відбулися змагання зі швидких шахів (по 15 хвилин кожному учаснику до закінчення партії). Дорослі та діти з Житомира, Малина, Бердичева, Києва, Харкова, Одеської та Луганської області змагалися у відповідних турнірах: турнір D – дорослих та турнір Е – дитячий ( 2002 р.н. та молодші).

Дуже приємно, що турнір «D» зібрав більшість найсильніших шахістів нашої області, а також те, що на ці змагання приїхав міжнародний гросмейстер з Києва – Вадим Шишкін (український рейтинг 2505). 7 турів запеклої і інколи досить непередбачуваної боротьби між 27 шахістами, з яких 1 міжнародний гросмейстер, 1 міжнародний майстер, 1  майстер спорту, 13 кандидатів у майстри спорту та 11 першорозрядників, виявили переможців та призерів змагань. І місце здобув кандидат у майстри спорту з міста Бердичів - Вінарчук Олександр, який показав результат 5,5 очок з 7 можливих. Відставши усього на півочка, тобто набравши 5 очок, група з чотирьох шахістів так розподілила між собою місця враховуючи додаткові показники: ІІ місце зайняв кандидат у майстри спорту з міста Києва, Черних Володимир, ІІІ місце -  кандидат у майстри спорту з міста Коростишева, Кравченко Леонід, ІV місце – кандидат у майстри спорту – Веремій Богдан та V місце – міжнародний гросмейстер – Шишкін Вадим. З результатом 4,5 очка VІ сходинку турнірної таблиці зайняв Зайцев Кирило (Київ). Він же і показав кращий результат серед юнаків. Кращий результат серед ветеранів у переможця турніру «А» - Ревуцького Володимира з міста Житомир (4,5 очка). Кращий результат серед юнаків міста Коростишева у Ніколайчука Дмитра (4 очка).

Фінальна турнірна таблиця

Стомившись від боротьби чотирьох попередніх днів, у турнірі «Е» грало лише 16 учасників: 5 першорозрядників, 8 другорозрядників, 2 третьорозрядника та 1 четверторозрядник. Причому двоє першорозрядників, Новицький Ярослав та Ковальчук Кирило, потренувавшись у класичні шахи з дорослими у турнірі «А» вирішили у швидкі шахи приєднатися до учасників своєї вікової категорії. Як не дивно, саме вони і розділили між собою І та ІІ призові місця. Отже, І місце виборов Новицький Ярослав з міста Житомира, який показав результат 6 очок з 7 можливих, вигравши 5 партій та зробивши 2 нічиї. Набравши таку саму кількість очок (6 очок), але програвши Ярославу у третьому турі, ІІ місце зайняв Ковальчук Кирило з міста Харків. На ІІІ місці опинився переможець турніру «В» - Осадчук Дмитро з Малина. Результат Дмитра 5 очок. IV місце та відповідно кращий результат серед дівчат у Проценко Ксенії (4,5 очка) з Коростишева.

Турнірна таблиця…

Даний турнір являється 6-м етапом Кубка області, за котрий нараховуються залікові бали