Фінал дитячого Гран-Прі 2014 Житомирської області з шахів «Ліга Чемпіонів».

5-7 грудня 2014 року в м.Житомир у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Олега Ольжича за адресою: Новий бульвар, 4 пройде фінал дитячого Гран-Прі 2014 Житомирської області з шахів «Ліга Чемпіонів».

ПОЛОЖЕННЯ…СКАЧАТИ…..

СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Матчі між кращими шахістами Житомирської області та України за результатами набраних залікових балів у 5 етапах дитячого Гран-Прі, що проходили напротязі 2014 року:

1 етап – «Офіцери королівської гри», лютий 2014 р.

2 етап – «Битва юних шахових генералів», травень 2014 р.

3 етап – «Шахова юність Полісся», червень 2014 р.

4 етап – «Лідери шахової мережі», вересень 2014 р.

5 етап – «Чуднівська Вежа», жовтень 2014 р.

Матч складається з 4 основних партій з контролем часу 30 хв + 5 сек/хід кожному гравцю до завершення партії. Якщо після 3-х партій один з учасників матчу набирає 2.5 очки – матч завершується достроково. У випадку результату 2-2 після основних партій, грається тай-брейк:

Турніри А, Б, В (до 16, 13, 10 років):

-         2 бліц партії з контролем 3 хв + 2 сек/хід кожному гравцю до завершення партії;

-         бліц-партія «армагедон», якщо за результатами бліцу рахунок 1-1; де білим дається 5 хв, чорним 4 хв. У разі нічийного результату, переможцем матчу стає шахіст, що грав чорними.

Турнір Г (до 8 років):

-         бліц-партія «армагедон», якщо за результатами бліцу рахунок 1-1; де білим дається 5 хв, чорним 4 хв. У разі нічийного результату, переможцем матчу стає шахіст, що грав чорними.

Колір першої партії розгадується між учасниками на початку матчу та надалі чередується. Також колір фігур розгадується перед тай-брейком.

У півфінальних матчах не можуть зустрітись учасники, що посіли за результатами залікових балів 1 та 2 місця. Півфінальні пари формуються між переможцями матчів ¼ фіналу наступним чином:

Переможець пари 1-8 проти переможця пари 3-6;

Переможець пари 2-7 проти переможця пари 4-5.

Прохання до учасників та їх тренерів зателефонувати адміністратору Гран-Прі до 3 грудня та підтвердити свою участь у змаганнях. У випадку якщо хтось із учасників відмовляється від участі або з різних причин не може бути присутнім на змаганнях, його місце займає запасний учасник.

(097) 227 35 40 Штукун Андрій Валентинович

ГРАФІК ЗМАГАНЬ

5 грудня (пятниця):

10.30 – Урочисте відкриття змагань.

11.00 – Старт матчів ¼ фіналу.

15.30 – Тай-брейк (за необхідності).

6 грудня (субота):

11.00 – Старт півфінальних матчів.

15.30 – Тай-брейк (за необхідності).

7 грудня (неділя):

11.00 – Старт фінальних матчів та матчів за ІІІ місце.

15.30 – Тай-брейк (за необхідності).

16.20 – Офіційна церемонія нагородження.

НАГОРОДЖЕННЯ

Учасники фінальних матчів, а також переможці матчів за ІІІ місце кожної вікової групи нагороджуються грамотами, медалями та грошовими призами:

Переможці Ліги Чемпіонів – 500 грн.

Учасники, що програли фінальний матч – 300 грн.

Переможці матчів за ІІІ місце – 200 грн.

Переможці Ліги Чемпіонів стають Чемпіонами Гран-Прі 2014 року, нагороджуються додатково Кубком та звільняються від сплати турнірного внеску на всю серію дитячого Гран-Прі 2015 року.

¼ ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Нижче приводяться пари ¼ фіналу по віковим групам з повною статистикою за результатами участі у етапах Гран-Прі 2014 року.

 

У півфіналах зустрічаються між собою переможці представлених по черзі пар:

1-2 і 3-4

Турнір А (вікова група до 16 років)

Арманов Владислав (Коростишів) – Башмаков Денис (Житомир)

Арманов Владислав – 36 партій: 20 перемог, 7 нічиїх, 9 поразок

Башмаков Денис – 36 партій: 14 перемог, 5 нічиїх, 17 поразок

Особисті зустрічі: 2-0 на користь Арманова Владислава.

У турнірі «А» заміна!!! Ратнер Давид не буде грати у фіналі.

Зосімович Денис (Житомир) – Медведик Василь (Броди, Львівська обл.)
Зосімович Денис – 27 партій: 14 перемог, 6 нічиїх, 7 поразок
Медведик Василь – 16 партій: 9 перемог, 1 нічия, 6 поразок
Особисті зустрічі: 1-0 на користь Зосімовича Дениса.

Трофименко Денис (Житомир) – Іванішен Юрій (Бердичів)

Трофименко Денис – 36 партій: 17 перемог, 7 нічиїх, 12 поразок

Іванішен Юрій – 16 партій: 10 перемог, 1 нічия, 5 поразок

Особисті зустрічі: 2-0 на користь Іванішена Юрія.

Ніколайчук Дмитро (Коростишів) – Волотовський Кирил (Коростишів)

Ніколайчук Дмитро – 29 партій: 12 перемог, 6 нічиїх, 11 поразок

Волотовський Кирил – 20 партій: 10 перемог, 5 нічиїх, 5 поразок

Особисті зустрічі: 1-0 на користь Волотовського Кирила.

Перший запасний: Медведик Василь (Броди, Львівська обл.)

Турнір Б (вікова група до 13 років)

Корнійчук Олександра (Житомир) – Тонкошкур Олег (Малин)

Корнійчук Олександра – 39 партій: 27 перемог, 8 нічиїх, 4 поразки

Тонкошкур Олег – 18 партій: 9 перемог, 4 нічиї, 5 поразок

Особисті зустрічі: нічия 0,5-0,5.

Новицький Ярослав (Житомир) – Снігур Олег (Чуднів)

Новицький Ярослав – 38 партій: 20 перемог, 10 нічиїх, 8 поразок

Снігур Олег – 39 партій: 22 перемоги, 4 нічиї, 13 поразок

Особисті зустрічі: 1,5-0,5 на користь Новицького Ярослава.

Осадчук Дмитро (Малин) – Медведик Володимир (Броди, Львівська обл.)

Осадчук Дмитро – 38 партій: 23 перемоги, 3 нічиї, 12 поразок

Медведик Володимир – 16 партій: 13 перемог, 3 нічиї

Особисті зустрічі: не зустрічались.

Лудіщев Артем (Житомир) – Грищенко Дмитро (Коростень)

Лудіщев Артем – 32 партії: 18 перемог, 6 нічиїх, 8 поразок

Грищенко Дмитро – 23 партії: 16 перемог, 1 нічия, 6 поразок

Особисті зустрічі: 1-0 на користь Грищенка Дмитра.

Перший запасний: Ломакова Богдана (Коростишів)

Турнір В (вікова група до 10 років)

Андрійчук Ілля (Житомир) – Гурман Аліка (Коростишів)

Андрійчук Ілля – 39 партій: 25 перемог, 3 нічиї, 11 поразок

Гурман Аліка – 21 партія: 12 перемог, 2 нічиї, 7 поразок

Особисті зустрічі: 1-0 на користь Андрійчука Іллі.

Цегельник Віталій (Бердичів) – Радченко Богдан (Коростишів)

Цегельник Віталій – 39 партій: 20 перемог, 7 нічиїх, 12 поразок

Радченко Богдан – 30 партій: 19 перемог, 1 нічия, 10 поразок

Особисті зустрічі: 1,5-0,5 на користь Цегельника Віталія.

Корнійчук Федір (Житомир) – Січінава Зурабі (Чуднів)

Корнійчук Федір – 39 партій: 23 перемоги, 3 нічиї, 13 поразок

Січінава Зурабі – 39 партій: 20 перемог, 19 поразок

Особисті зустрічі: 2-1 на користь Корнійчука Федора.

Павлюк Аліна (Житомир) – Рубан Андрій (Коростишів)

Павлюк Аліна – 39 партій: 20 перемог, 5 нічиїх, 14 поразок

Рубан Андрій – 39 партій: 19 перемог, 4 нічиї, 16 поразок

Особисті зустрічі: 2-1 на користь Рубана Андрія.

Перший запасний: Лавренчук Віталій (Коростень).

Турнір Г (вікова група до 8 років)

Яременко Андрій (Коростишів) –Довгалюк Олександр (Кам’янець-Подільський)

Яременко Андрій – 30 партій: 25 перемог, 1 нічия, 4 поразки

Довгалюк Олександр – 9 партій: 5 перемог, 1 нічия, 3 поразки

Особисті зустрічі: не зустрічались.

Горьков Денис (Коростишів) – Пашківський Святослав (Житомир)

Горьков Денис – 28 партій: 18 перемог, 10 поразок

Пашківський Святослав – 30 партій: 15 перемог, 1 нічия, 14 поразок

Особисті зустрічі: 1-0 на користь Горькова Дениса

Камінський Максим (Житомир) – Усков Михайло (Житомир)

Камінський Максим – 21 партія: 16 перемог, 5 поразок

Усков Михайло – 37 партій: 16 перемог, 3 нічиї, 18 поразок

Особисті зустрічі: 3-0 на користь Камінського Максима

Наумчук Віктор (Житомир) – Герасимчук Юлія (Коростишів)

Наумчук Віктор – 37 партій: 19 перемог, 18 поразок

Герасимчук Юлія – 21 партія: 15 перемог, 1 нічия, 5 поразок

Особисті зустрічі: 2-0 на користь Герасимчук Юлії

Перший запасний: Менн Єва (Бердичів).

 

А організатори і судді дитячого Гран-Прі зі свого боку бажають всім учасникам якомога якісніше підготуватись до Ліги Чемпіонів і продемонструвати свою найкращу гру.

До зустрічі, шановні шахісти.

Один комментарий на “Фінал дитячого Гран-Прі 2014 Житомирської області з шахів «Ліга Чемпіонів».”

  • Богдан:

    Ведмежата! Вітаємо з першою перемогою в фіналі гран-прі. Так тримати!!!Шахісти Бродівської ДЮСШ, тренер.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости