Матч за звання чемпіонки світу з шахів між Марією Музичук та Хоу Іфань. Відео-трансляція з коментарями Артема Сачука

1 березня 2016 у Львівському театрі опери та балету відбулося урочисте відкриття та жеребкування матчу за звання чемпіонки світу з шахів між Марією Музичук та Хоу Іфань.

На честь відкриття Чемпіонату відбувся святковий концерт. 
Також до учасниць чемпіонату та прихильників шахів із привітальними промовами звернулись поважні гості – віце-президент ФІДЕ Георгіос Макропулос, мер Львова Андрій Садовий, президент ФШУ Віктор Капустін.

 

Перший хід за домовленістю зробив мер м.Львова Андрій Садовий за участі юної львівської шахістки, шестирічної Калини Фурманової.
Трансляцію партій та відео-трансляцію з україномовними коментарями можна переглянуті на офіційному сайті Чемпіонату.
Слід зазначити, що для запобігання можливого шахрайства он-лайн трансляції розпочалися із 30 хвилинною затримкою.

Трансляція із коментарями президента ФШЖО Артема Сачука (починаючи із 2год .19 хв).

Офіційний сайт – трансляції
Детальніше про Чемпіонат на сайті ФШУ (оновлюється!)

Комментарии (2) на “Матч за звання чемпіонки світу з шахів між Марією Музичук та Хоу Іфань. Відео-трансляція з коментарями Артема Сачука”

  • Уважаемый Артем.Рад,что Вы и ваш зам.приняли посильное участие в открытие матча за звание чемпионки мира.В это же время во Львове проходит Чемпионат Украины(юноши-девушки-до 20-лет)Вопрос-каким,образом у Ратнера Давида (за которого я всегда :болею:и очень уважаю всю его семью-которая много делает для развития шахмат в области)–появился м.рейтинг 2100-у Давида м.р.-1849-я на сайтах посмотрел 2100,это м.р.его однофамилицы Ратнер Анны-Израиль.При его настоящем рейтинге у него был бы другой стартовый номер-другая жеребьевка-и у других участников тоже.Вопрос-что делать с данным турниром–переигрывать-не подавать на обсчет–жду ответа.Громов.

    • Artem:

      Уважаемый Виктор, этот вопрос следовало задавать коллегии арбитров данного турнира в момент регистрации, указав на ошибку. Очевидно, что турнир переигрывать никто не будет и единственное, на что можно повлиять – на правильный обсчет рейтинга. Ответственный за обсчет рейтинга в ФШУ Приходько Анатолий Петрович prihodkoap@mail.ru.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости