Меморіал Михайла Тросмана

У Житомирі 5 квітня 2016 р. розпочався турнір з класичних шахів «Меморіал М.М. Тросмана».

Перед учасниками виступали з напутнім словом виступили Сачук Артем Миколайович(голова Федерації шахів Житомирської області, спортивний директор турніру), отець Богдан, а також голова управління сім’ї, молоді і спорту Світлана Михайлівна Гресь, а також Леонід Моісеєвич Новофастовський (національний арбітр, тренер).. Крім того, виступили видатні учні Кривошея Сергій(міжнародний гросмейстер),

Організатори також провели невелику скап-конференцію з видатними учнями Михайла Тросмана, а саме з Олександром Хузманом, який проживає зараз у Ізраїлі, і Йосипом Дорфманом, який проживає у Франції.

На турнірі відбулася презентація автобіографічної книги М.М. Тросмана «Записки шахматного тренера».

У двох турнірах, дитячому та дорослому приймають участь 57 шахістів з різних країн та куточків України, зокрема, з Хмельницької, Львівської, Тернопільської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Волинської, Київської, Херсонської, Запорізької, Полтавської, а також м. Житомира та Житомирської області.

Вперше за довгі роки турнір в м. Житомирі зібрав такий сильний склад 1 гросмейстер, 8 майстрів, 15 кандидатів в майстри спорту, а також шахісти, які мають кваліфікаційні розряди.

Протягом 5 днів(10 квітня останній тур),учасники в кожному з турнірів зіграють по 9 турів, а додатково у суботу відбудеться бліц-турнір для всіх бажаючих.

Всі учасники змагань отримали блокноти та значки з символікою турніру.

ФОТОЗВІТ в нашій групі Вконтакті…

Жеребкування та результати на сайті http://www.chess-results.com/

Турнір А http://www.chess-results.com/tnr215532.aspx?lan=1

Турнір Б http://www.chess-results.com/tnr215528.aspx?lan=1


Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости