Золотий дубль чемпіона м. Житомир

Завершився відкритий чемпіонат м. Житомира з класичних шахів серед чоловіків, який проходив з 21-го по 23 жовтня 2016 року, в приміщенні ДЮСШ №1. Загалом участь у змаганнях прийняло 56 шахістів з різних областей і міст України, а саме: Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Рівненської а також з м. Житомира.

Склад турніру виявився досить сильним, у змаганнях приймало участь 3 майстри спорту(МС), 2 міжнародних майстри(ММ), 17 кандидатів у майстри спорту(КМС), а також шахісти першого та другого розрядів.

Змагання проходили в 7 турів. Контроль часу 1,5 години до закінчення партії кожному учаснику.

На відкритті турніру перед учасниками виступали меценат Рабінович О., організатор Ратнер Г.Р., організатор і суддя Хитрич Р., голова міської федерації шахів Ревуцький В., а також голова обласної федерації шахів Сачук А.

Змагання проходили під егідою мецената-благодійника Олександра Рабіновича.

Самі змагання проходили в дуже напруженій боротьбі, перед заключним днем змагань одразу 7 учасників претендували на перше місце, та останній ігровий день був сповнений результативних партій, що дозволило виграти турнір одноосібно.

Чемпіоном відкритої першості міста Житомира став КМС Андрієнко Петро з м. Малин набравши 6 очок із 7 можливих. До речі Андрієнко Петро зробив золотий дубль вигравши відкритий чемпіонат м. Житомира з блискавичних шахів.

Місця з 2-го по 7-ме розділили 6 шахістів, набравши по 5 очок і за додатковими показниками розподілилися наступним чином.

Друге місце зайняв КМС Кохно Олександр з м. Рівне.

Третє МС Шиманський Олександр з Київської області.

Четверте МС Випханюк Ігор з м. Житомира(найкращий результат серед житомирян).

П’яте КМС Трохимишин Сергій з м. Житомира.

Шосте ММ Ревуцький Володимир з м. Житомира.

Сьоме першорозрядник Фещенко Богдан з Київської області.

Місця з 8-го по 17-те також розділили 10 шахістів, та за додатковими показниками призові 8,9 і 10 зайняли відповідно першорозрядник Яковлев Сергій(Черкаси), КМС Хабічев Валерій(Біла Церква), МС Воронов Юрій(Черкаси).

Найсильнішою серед жінок стала КМС Кручак Леся з м. Житомира, друге місце зайняла КМС Тушинська Валентина з Київської області, а третьою стала житомирянка першорозрядниця Ткачук Оксана з м. Житомира.

Кращим серед шахістів з вадами зору став КМС Віньковський Олександр з м. Житомира.

Серед юнаків до 18 років кращим став КМС Ратнер Давид з м. Житомир, другим КМС Іванішен Юрій з м. Бердичів, а третім першорозрядник з м. Малин Осадчук Дмитро.

Серед юнаків до 12 років кращим став першорозрядник з м. Житомира Новицький Ярослав, другим першорозрядник Юрик Ростислав з Черкас, і третім першорозрядник Корнійчук Федір з м. Житомира.

Кращим серед ветеранів шахів став КМС Хоменко Костянин з Черкас, другим першорозрядник Власюк Ілля з м. Житомира, третім першорозрядник Беспалько Володимир з м. Житомира.

Організатори дякують всім учасникам за участь і запрошують на наступні турніри в м. Житомир. А на наступні вихідні у м. Жмеринка, на турнір з швидких шахів.

3 комментария на “Золотий дубль чемпіона м. Житомир”

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости