Голосуйте за шаховий клуб в Житомирі №28

ШАХОВИЙ КЛУБ — №28

Зміни починаються із кожного з нас! Голосуємо за проект №28

Голосування здіснюється з 1-го по 12-те листопада

З 10-00 до 19-00 у будні дні, та з 10-00 до 16-00 у вихідні

З собою потрібно мати тільки паспорт!!!

Здобудемо майбутнє для шахістів Житомирської області разом!!!

Залишилося всього 4 дні Ви ще встигнете проголосувати!!!

Детальніше про проект можна дізнатися тут

Про всі проекти які були подані тут

Що таке бюджет участі (громадський бюджет)?

Простими словами «бюджет участі» – це можливість громади реалізовувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти.  У бюджеті міста щороку передбачатимуться гроші на реалізацію громадських проектів – 1% від власних доходів. У 2017-му в Житомирі ця сума становитиме близько 9 млн. грн. Кожен громадянин може  подати свою проектну пропозицію яка, у разі відповідності всім вимогам, має всі шанси бути реалізованою.

Часто, обговорюючи певні ініціативи влади, мешканці міста нарікають : «Краще б зробили щось інше», «У нас не вистачає одного, а вони спрямовують гроші на інше». Бюджет участі – це унікальна можливість для мешканців міста самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджетні кошти. Адже у цьому випадку рішення приймає  кожен бажаючий (не залежно від віку, статі, професії), а не депутати міської ради, виконком чи керівники міста. Кожен може реалізувати те, що на його думку, необхідно Житомиру. Головне, щоб вашу ідею підтримала громада.

Ви давно хочете, щоб у вашому мікрорайоні з’явився дитячий майданчик чи простір для відпочинку молоді? Мрієте, щоб на вулиці встановили велопарковку, зони відпочинку або маєте інші соціально-важливі ідеї? Тоді бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток Житомира. Ви даєте ідею і її технічне обґрунтування, а реалізовує її міська влада за бюджетні кошти.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери