Завершився меморіал Є. М. Рибалкіна

В приміщенні Житомирського державного технологічного університету 03.12.2016 р. пройшов меморіал Євгена Миколайовича Рибалкіна. Вшанувати пам’ять Є.М. Рибалкіна зібралося 27 шахістів, з них 3 майстри спорту, 1 міжнародний майстер, 7 кандидатів у майстри спорту а також шахісти розрядники.

На відкритті змагань виступив проректор ЖДТУ Виговський Г. М., виступили колишні студенти М. Є. Рибалкіна, а тепер керівники ФШЖО Артем Сачук та Ігор Випханюк. Також було урочисто вручено посвідчення майстра спорту Андрію Олішевському та Леоніду Кравченко.

Турнір проходив за швейцарською системою 7 турів, контроль часу 15 хвилин до закінчення партії кожному гравцю, даний турнір зараховувався, як етап чемпіонату міста з рапіду.

Змагання виграв майстер спорту Випханюк І. з результатом 6 очок з 7 можливих.

Друге місце зайняв майстер спорту Олішевський Андрій 5,5 очок з 7 можливих.

Третє місце зайняв першорозрядник Трофименко Денис 5 очок з 7 можливих.

Кращою серед жінок стала кандидат в майстри спорту Тайгунова Надія, другою першорозрядниця Пампуха Олександра, третьою другорозрядниця Петренко Марина.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями від управління у справах сім´ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також цінними призами від Житомирського державного технологічного університету.

Виговський Г. М. згадує, що: «Рибалкін 10 років займався викладацькою діяльністю в АНДР, де читав лекції французькою мовою. Після повернення звідти знову працював в ЖДТУ. Вільний час присвячував шахам і разом з друзями часто грав на відкритих майданчиках у місцевих парках. Водночас він очолював Федерацію шахів, тому грати у турнірі пам’яті такої людини – це велика честь для кожного шахіста.»

* Денис Зосимович був включений тільки в перший тур, але на змагання не з’явився.

 

 

 

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери