Новорічний кубок з шахів за підтримки Рабиновича О.Е. Результати

В Житомирі з 23 по 25 грудня 2016 р. проводився «Новорічний кубок з шахів» за підтримки Рабиновіча О.Е., турнір, який має статус всеукраїнського.

Турнір проходив з обрахунком національного рейтингу за швейцарською системою 7 турiв, контроль часу 1,5 год кожному учаснику до кінця партії. При однаковій кількості очок перший показник скорочений кф. Бухгольца.

На відкритті турніру перед учасниками виступали меценат Рабінович О.Е., організатор Ратнер Г.Р., організатор і суддя Хитрич Р.О., голова міської федерації шахів Ревуцький В.П.

В змаганнях прийняло участь 84 учасники з яких 3 майстри спорту України(МСУ), 2 міжнародні майстри, 1 майстер ФІДЕ(МФ), а також кандидати в майстри спорту(КМС), і шахісти розрядники.

Учасники представлені Київською, Львівською, Сумською, Рівненською, Хмельницькою, Вінницькою, Одеською, Тернопільською, Черкаською, та Житомирською областями.

Анонс турніру тут

Призовий фонд турніру 10 000 грн.

1 — 1000

кубок + медаль

кращий результат :

2 — 900

медаль

ветеран — 300 /200/100

3 — 800

медаль

жінка — 300/200/100

4 — 700

серед дітей

5 — 600

до 18 — 300 /200/ 100

6 500

до 12 — 300/200/ 100

7 — 400

людина з інвалідністю  — 300

8 – 300

9 — 200

10-100

І для найменших учасників були солодкі призи.

Перше місце зайняв майстер спорту Терлецький Олег(Львівська область) з результатом 6 очок з 7 можливих.

Друге місце зайняв майстер спорту Випханюк Ігор(Житомирська область) з результатом 6 очок з 7 можливих, але з гіршим показником коеф. Бухгольца.

Третє місце зайняв майстер спорту Кравченко Леонід(Житомирська область) з результатом 6 очок з 7 можливих, але з гіршим показником коеф. Бухгольца.

4-5 місце набрали 2 учасники по 5,5 очок і кращими додаткові показник були у КМС Сачука Артема(Житомирська область), який і зайняв четверте місце, на п’ятому Сокол Михайло(Київська область).

Місця з 6 по 14 посіли учасники які набрали 5 очок, але в призові місця(10 призових місць) потрапили КМС Хабінець Іван(Тернопільська область), МФ Герасимчук Сергій(Житомирська область), КМС Ратнер Давід(Житомирська область), КМС Малашевич Василь(Житомирська область), Штукун Андрій(Житомирська область).

В турнірі були також спец призи, по категоріях.

Трійка кращих серед ветеранів шахів виглядає наступним чином: Салевич Володимир(Львівська область), Бочок Віктор(Київська область), Мирончук Олег(Житомирська область).

Трійка кращих серед юнаків до 18 років виглядає так: КМС Зосимович Денис(Житомирська область), КМС Іванішен Юрій(Житомирська область), Башмаков Денис(Житомирська область).

Трійка кращих серед жінок: Олійник Анастасія(Житомирська область), Пампуха Олександра(Житомирська область), Авдєєнко Ксенія(Київська область).

Трійка кращих серед дітей до 12 років: Новицький Ярослав(Житомирська область), Цегельник Віталій(Житомирська область), Ратнер Христина(Житомирська область).

Кращий серед людей з інвалідність КМС Тарасов Юрій(Житомирська область).

Організатори сподіваються що цей турнір стане щорічним і буде збирати не менше сотні учасників що року.

Фото з турніру тут…

Один комментарий на “Новорічний кубок з шахів за підтримки Рабиновича О.Е. Результати”

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери