Звернення до шахової громади

Вітаємо шахістів Житомирської області із Днем Соборності України!

Розглянувши звернення батьків юних шахістів, Федерація шахів Житомирської області повідомляє наступне.

Ярослав Несторович Думанський є важливим членом шахової спільноти. Як майстер ФІДЕ, шестикратний Чемпіон Житомирської області, суддя з шахів першої категорії, досвідчений тренер він добре відомий як спеціаліст та шаховий ентузіаст в нашій області та далеко за її межами. Його вклад в якості старшого тренера Житомирської області та віце-президента ФШЖО є неоціненним, шахова громада області висловлює йому глибоку подяку.

ФШЖО визнає значну роль ДЮСШ №1 в шаховому житті Житомирської області та усіма способами підтримує її подальший розвиток. ФШЖО буде надавати посильну допомогу іншим шаховим осередкам області незалежно від форми власності та формату діяльності.

Одночасно шахова федерація не може підтримувати будь-які дії, що завдають шкоди шаховому руху в нашій області, вихованню шахістів, підтриманню здорового спортивного клімату.

ФШЖО наполегливо звертається до всіх шахістів та шахових ентузіастів з проханням утримуватися від образливих дій та висловлювань в бік один одного та з розумінням ставитися до помилок шахових суддів та організаторів, які неминучі в будь-якій діяльності.

ФШЖО буде вимагати дотримання правил шахової гри та етики, порядку обрахунку рейтингів та присвоєння спортивних розрядів і звань. Водночас ми підкреслюємо, що будь-які оцінки діяльності шахових суддів та організаторів є прерогативою професіоналів, чия компетенція підтверджена відповідними званнями і сертифікатами, а відтак не є сферою відповідальністю батьків юних шахістів. Вклад батьківського комітету та окремих активних ентузіастів дуже важливим в аспекті матеріально-технічного забезпечення, в тому числі придбання шахів, шахових годинників і дошок, пошуку меценатів та спонсорів, які оплачують призовий фонд та відрядження на змагання.

Як казав Махатма Ганді, «Принцип око за око залишить весь світ сліпим», тож ми закликаємо юних шахістів, їх батьків, тренерів, суддів, організаторів, меценатів та спонсорів спрямовувати свою енергію на розбудову спільного шахового майбутнього області.

президент ФШЖО Сачук Артем Миколайович

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери