Чемпіонат області до 10 р. Результати

Змагання проходили 25-27 березня 2017 року в м. Житомирі, в приміщенні обласної бібліотеки ім. Ольжича, вул. Новий бульвар, 4.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснювалося я управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Головний суддя – Випханюк І.А.

Змагання проходили за швейцарською системою в 9 турів у хлопців. Змагання серед хлопців зібрали 54 учасника(в т.ч. 2 дівчини). І за коловою системою у дівчат, де зіграли 8 учасниць. Учасники були з Житомира, Новоград-Волинського, Коростишева, Коростеня, Малина, Чуднова, Бердичева та ін.

Контроль часу – 30 хв. кожному учаснику до закінчення партії + 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого, вимагався запис партії.
Додаткові показники при однаковій кількості очок: система коеф. Бухгольця, «прогрес», кількість партій чорними. При необхідності тай-брейку – серії з двох бліцпартій.

Завершився чемпіонат Житомирської області з шахів серед дівчат до 10 років. На превеликий жаль після другого туру захворіла і вибула з турніру фаворитка змагань Юлія Герасимчук.

В підсумку чемпіонкою області серед дівчат до 10 років стала Анжеліка Макеєва(м. Н.Волинський)

Друге місце посіла Марина Петренко(м. Житомир)

Третє місці Олександра Токар(м. Житомир).

Турнірна таблиця

Серед хлопців перші місце зайняв Дорошенко Віталій(м. Житомир).

 

Друге місце поділили 2 учасники, та за додатковими показниками другим став Раздобурдін Нікіта(м. Чуднів), третє місце зайняв Яковенко Костянтин(м. Житомир), четверте Громов Максим(м. Житомир), а п’ятою стала Лавренчук Софія(м. Житомир), яка приймала участь в хлопчачому турнірі.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости