Звітно-виборча конференція Федерації шахів Житомирської області

Вітаю шахістів Житомирської області із 6-річчям легалізації Федерації шахів Житомирської області та реєстрації її в якості юридичної особи. Рівно за місяць закінчуються мої повноваження в якості Президента Федерації шахів Житомирської області. Я вдячний за набутий досвід та шлях який ми з Президією та ентузіастами розвитку шахів пройшли разом – випробування були нелегкими, але ми пройшли їх з честю. Зважаючи на те, що члени Президії та Ревізійної комісії не отримують заробітну плату, хочу висловити їм глибоку подяку за багаторічну самовіддану волонтерську працю.

Відзнакою діяльності нашої організації є довіра з боку Президента Федерації шахів України, колишнього народного депутата та очільника Укрексімбанку Віктора Володимировича Капустіна, який запропонував провести фінал Чемпіонату України серед чоловіків та жінок у м. Житомирі в 2017 році, що має стати історичною подією, оскільки останній турнір такого рангу проходив в нашому місті рівно 40 років назад.

22.04.2017 року о 12.00 в приміщенні центрального обласного шахового клубу за адресою: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 9 відбудеться звітно-виборча конференція Федерації шахів Житомирської області (далі – Федерація, ФШЖО).

Технічний обов’язок провести Конференцію покладається на Президію Федерації шахів Житомирської області, Виконавчого директора Мирончука Олега Степановича та в.о. Голови ревізійної комісії Пашковського Ігоря Миколайовича.

Запрошуємо до голосування членів Федерації шахів Житомирської області. Членами Федерації шахів Житомирської області відповідно до ст. 8 Закону України «Про громадські об’єднання» та Статуту Федерації можуть стати особи, які досягли 14 років або батьки шахістів, які не досягли 14 років:

1. Написавши заяву про вступ у Федерацію.

2. Сплативши вступні та членські внески.

Президія розглядає питання прийому(виключення) членів Федерації на черговому засіданні.

Члени ФШЖО мають право:

— брати участь у змаганнях і заходах, що проводить Федерація;

— приймати участь в обговоренні та плануванні діяльності роботи Федерація;

— обирати та бути обраним до керівних органів Федерації;

— користуватися майном і символікою Федерації.

Члени ФШЖО зобов’язані:

— дотримуватися Статуту Федерації, виконувати рішення Конференції та Президії Федерації;

— своєчасно сплачувати членські внески;

— утримуватися від дій, що можуть завдати шкоди інтересам Федерації;

— активно сприяти розвитку шахів в місті Житомирі та на території Житомирської області, пропаганді і популяризації шахової гри серед населення.

Членства у нашій громадській організації добровільне, для бажаючих приймати участь у системному розвитку шахів в Житомирській області двері завжди відкриті, водночас ми поважаємо вибір окремих шахістів та їх батьків не приймати участі у роботі Федерації. Водночас варто підкреслити, що у Федерації в місті та області вперше за 20 років з’явився власний дім і ми не потерпимо в ньому нероб, хитрунів та негідників, які не хочуть нічого вкладати, але хочуть впливати та користуватися плодами нашого спільного успіху.

Як абсолютно правильно нещодавно написав один шаховий ентузіаст та тренер, за вибір треба заплатити. Для того, щоб отримати приміщення ми пройшли довгий шлях у 4 роки поневірянь та 6 місяців важкої роботи. Приміщення в центрі міста Житомира, отримане за пільговою орендою, яка принаймні в 7 разів менша за ринкову вартість є вкладом керівництва міста та менеджменту Федерації в розвиток. Водночас, навіть пільгова оренда близько 80 кв.м. потребує оплати близько 1100 грн. на місяць орендної плати та вартості спожитої електроенергії після її підключення. За перші три місяці оренду сплатив я за рахунок власних коштів, так само як за оцінку і страхування приміщення на рік, водночас наводити лад у отриманому приміщенні ми маємо самотужки – хтось допоможе із прибиранням, хтось пофарбує стіни, потрібні кошти на поліграфію(плакати, членські білети, банери тощо).

Потрібно позбуватися пострадянських ілюзій, що хтось крім нас(держава, добрий цар, багаті бізнесмени, політики тощо) вирішить проблеми розвитку шахів. Вони допоможуть, але це, перш за все, задоволення наших потреб, наш вибір і колективна відповідальність.

Разом ми можемо зробити все необхідне для забезпечення сталого розвитку нашого виду спорту.

Приєднуйтесь!

П.С. Для скептиків – перевірити дату закінчення повноважень Президента дуже легко тут: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

від адміністрації сайту

код ЄДРПОУ 37604567

назва юридичної особи ФЕДЕРАЦІЯ ШАХІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4 комментария на “Звітно-виборча конференція Федерації шахів Житомирської області”

 • Павло says:

  А де ж коло актуальних питань для обговорення? Було би цікаво, наприклад, чому на Житомирщині немає жодного гросмейстера і його появу можна не очікувати найближчими роками. Де турніри з нормами КМС і МС? Коли, нарешті, турніри почнуть проводити за стандартами ФІДЕ, а не як заманеться організаторам? Проблемні питання потрібно виносити на обговорення заздалегідь, щоби всі знали, що проблеми є, а не замовчувати їх, як чимало хто у нас звикли робити.

  • sergii says:

   на ЗВК виноситься одне питання вибори президента ФШЖО
   згідно рейтинг-листа у нас 1 гросмейстр Сергій Кривошея http://www.ukrchess.org.ua/kvalif/1704/region/zit.txt
   Виховання гросмейстерів закладено в стратегії розвитку шахів
   http://zt-chess.in.ua/2016/11/propozucia_5/
   останній турнір з нормою КМС Меморіал Тросмана, з нормою МС буде влітку згідно календарного плану http://zt-chess.in.ua/kalendar/
   це «Коли, нарешті, турніри почнуть проводити за стандартами ФІДЕ, а не як заманеться організаторам?» питання, можна конкретніше поставити???

   • Павло says:

    Кривошея, наскільки я знаю, давно вже у Москві, де працює, а не в Житомирі. Стандарти ФІДЕ — кілька речей. Це стандартні режими контролю часу з додаванням часу, до яких у нас ще не зовсім звикли. Сюди треба віднести і використання DGT дошок. Партії офіційних турнірів повинні бути в загальному доступі, і на кожному турнірі — офіційний обрахунок рейтингу ФІДЕ. Усе це має місце на турнірах, що проводяться під егідою ФІДЕ.

    • sergii says:

     готові допомогти з цим питанням?
     «Сюди треба віднести і використання DGT дошок.»

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости