Меморіал М.Е. Тросмана

Змагання проводяться в двох групах А і Б з 5-10 квітня 2017 року в конференц-залах готелю «Україна» за адресою: м Житомир, вул. Київська, 3

Турнір проходить за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводиться за швейцарською системою в 9 турів з обрахунку українського рейтингу в турнірі «Б» та українського і міжнародного рейтингу в турнірі «А». Контроль часу – 90 хвилин на партію кожному учаснику плюс 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

9 квітня в 16:00 відбудеться бліц-турнір.

Для того, щоб зареєструватися в турнірі необхідно надіслати заявку на електронну пошту до 1 квітня 2017 року головного судді:  ruslan.khamzin@gmail.com або за телефоном +38 068 289 94 27 Руслан Абузарович Хамзін.

Список зареєстрованих на chess-results турнір А

Список зареєстрованих на chess-results турнір Б

Список зареєстрованих на chess-results бліц-турнір

Подарунки для учасників

Для гостей міста та учасників Меморіалу М.М. Тросмана 05.04.2017 Йосиф Дорфман прочитає лекцію з 10.30 до 12.00, а Олександр Хузман дасть сеанс одночасної гри з 12.00 до 14.00 для п’ятнадцяти учасників турніру «Б», які першими зареєструються на турнір з аналізом найкращої партії.
Всі юні учасники турніру «Б» отримають пам’ятні значки та блокноти, а 30 учасників турніру «А», які першими зареєструються на турнір, отримають в подарунок книгу М.М. Тросмана «Записки шахового тренера».

Організатор турніру – Федерація шахів Житомирської області

Михайло Тросман

Михайло Тросман – один з провідних шахових тренерів колишнього Радянського Союзу і України, засновник Житомирської шахової школи. Видатні учні: Йосип Дорфман, Олександр Хузман, Ірина Круш, Сергій Кривошея, Наталія Титоренко, Наталія Гасюнас, Юрій Бойдман, Марина Ніжегородова і багато інших. Заслужений тренер України.

Положення турніру…

Розмір внеску:

250 грн. – сплачується готівкою на місці. Попередня реєстрація обов’язкова.

АБО

200 грн. – попередня реєстрація та сплата на сайті 123chess.me

ДОДАТКОВО

5 Євро – сплачують учасники турніру «А», які не мають міжнародного рейтингу.

Комментарии (6) на “Меморіал М.Е. Тросмана”

 • Денис:

  це як йти в банк міняти гривню на євро????????????????????????????7

 • Павло:

  Добре, що буде офіційний обрахунок рейтингу, бо інакше турнір можна вважати просто тренувальним і полуофіційним. А як зробити так, щоби партії турніру можна було побачити в базі Chessbase? Було би приємно усім, і гравцям і вболівальникам, але це ж інший рівень, до якого, здається, наші організатори ще не доросли. Але якщо платити турнірний внесок (ті ж 250 гр. не копійки), то варто платити за щось, а не за те, щоби просто погратися.

 • Павло:

  Була та спливла кудись, невідомо куди. В офіційну базу Chess Megabase, яка є в
  Інтернеті, щороку та навіть щомісячно оновлюється і налічує кілька мільйонів партій, Меморіал Тросмана, навряд чи потрапить. На превеликий жаль, це так. Мабуть, з подібними питаннями варто звертатись до ФШУ. Але що заважає хоча би самим розміщувати партії подібних турнірів на сайті для загального доступу? Наразі виявляється, минулорічні партії знайти неможливо.

 • sergii:

  Зареєструвалося вже 2 гроса!!!

Оставить комментарий

ФШЖО
Партнери

Рубрики сайта
Интересные новости
Твіттер