Внески на діяльність федерації

Просимо членів ФШЖО та інших бажаючих приймати участь у турнірах під егідою Федерації, здати внески за 1 півріччя.

Президент ФШЖО Сачук А.М. повідомив сьогодні про стан сплати внесків на своїй сторінці в фейсбук:

«Прохання до членів ФШЖО здати членські внески з метою своєчасної оплати оренди, електроенергії (після підключення) та хостингу сайту. Наразі річні членські внески за 2017 рік здали: Думанський, Доронін, Сачук, М’якиньков, Пашківський, Грінфельд. За перше півріччя здав внесок Володимир Ревуцький. Наразі для оплати оренди за лютий не вистачає 400 грн., термін оплати вже настав. Реквізити для оплати внесків на сайті zt-chess.in.ua, питання можна задати в.о. Голови ревізійної комісії Ігорю Миколайовичу Пашківському 097 692 2347.»

Запис в фейсбуці можна переглянути тут…

Усі здані внески станом на 19.03 можна переглянути в таблиці(наведено нижче), або за посиланням тут…

ПІБ Членський внесок Всього
1-й квартал 2-й квартал 3-й квартал 4-й квартал
1 Думанський Я. Н. 60 60 60 60 240
2 Ревуцький В. П. 60 60 120
3 Сачук А.М. 60 60 60 60 240
4 М’якінков М. 60 60 60 60 240
5 Пашківський І.М. 60 60 60 60 240
6 Грінфельд А. 60 60 60 60 240
7
8
9
10
Всього 360 360 300 300 1320

6 комментариев на “Внески на діяльність федерації”

 • член Федерції says:

  Цікаво, на які кошти взагалі існує ФШЖО, куди вони розподіляються. Одного лише малозрозумілого абзацу мало, а потрібен прозорий звіт. Написано про аренду. Аренду чого? Шахового клубу? Кабінету для керівництва? Ціну аренди назовіть хоча би. Є сумніви, що зібраних внесків вистачить, навіть якщо збирати на рік вперед.

  • sergii says:

   http://zt-chess.in.ua/fhgo/doc_fhgo/ — це розділ ФШЖО => офіційні документи

   тут публікуються всі виписки по рахунку ФШЖО, ще з 2014 року, там же статут, і там же договір оренди(до речі, оренда пишеться через «о»)

   Оренда приміщення для шахового клубу ціна оренди вказана у договорі 901 грн. 51 коп.

 • член Федерції says:

  Добре, що є різні шахові клуби й гуртки по всій області, Федерація мусить сприяти їх діяльності, але утримувати свій окремий клуб, облачуюючи його рахунки — це не компетенція Федерації. Уявіть, для порівняння, якщо ФІФА придбає собі який футбольний клуб і фінансуватиме його, це буде хаос, так і тут.

 • Artem says:

  «Член Федерації» — Ви хто, назвіться будь-ласка. Що нам робити чи не робити ми вирішимо самостійно. По суті питання — Громадська організація насамперед фінансується за рахунок внесків учасників, Ви не поділяєте наші цінності та інтереси — значить Вам в інший бік. В Житомирі шахового клубу не було 20 років, про необхідність його відновлення люди говорили ще на початку моєї каденції як Президента Федерації. Те що Ви не розумієте необхідність існування центрального обласного шахового клубу видає у Вас випадкову людину. П.С. Наступні анонімні/некоректні коментарі будуть забанені та видалені.

  • член Федерції says:

   Я ж совсім не проти шахового клубу, а навпаки. Безсумнівно, чим більше їх буде, тим краще. Зазвичай шахові клуби — неприватні заклади, які належать територіальним громадам. Щоби окремий клуб існував за кошти місцевої чи обласної Федерації — це нонсенс. Членських внесків ніколи не вистачить на це. Завдання Федерації в тому, щоби ефективно взаємодіяти з усіма, з тренерами, спонсорами, організаторами, з ФШУ, щоби якісних турнірів, на високому рівні, було більше, а не в тому, щоби опікуватись окремим шаховим клубом, навіть фінансувати, витрачаючи останні кошти на оренду та електроенергію, тимчасом як є інші важливі справи.

   • sergii says:

    так якщо ви член Федерації, то допоможіть чим можете, говорити за ніками всі вміють, а коли доходить до діла, то ще жоден не написав: «готовий допомогти!, можу зробити те і те». Тут всі ентузіасти тільки вкладають свій час і гроші не отримуючи жодної вигоди.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости