Візит О. Г. Хузмана в Житомир

Олександр Григорович Хузман – народився 10 квітня 1962 року в нашому місті Житомирі, вихованець житомирських шахів. Його тренером з шахів був Михайло Емануїлович Тросман заслужений тренер УРСР. Став гросмейстером з 1991 року, а міжнародним майстром з 1988 року.

Учасник багатьох змагань чемпіонат СРСР в 1979 році 2 місце, всесоюзний турнір молодих майстрів 1987 році 4-5 місце. Учасник 1-ї ліги чемпіоната СРСР 1987 року. Кращі результати в міжнародних змаганнях: Львів 1988р. 5-6 місце, Єгер 1988р. 1-2 місце, Баку 1988р. 1 місце.

За час свого перебування в Житомирі, Олександр Хузман встиг відвідати багато різних заходів, а також побував у рідних місцях де провів дитинство.

В Житомирі перебував разом з сім’єю.

Під час свого візиту дав лекцію для учасників НТЗ, де показав декілька своїх партій, і розповів про відчуття ініціативи і динаміки в шахах

Також виступив перед учасниками меморіалу Тросмана на відкритті турніру, де поділився своїми спогадами, про видатного тренера М.Е. Тросмана.

Зіграв з учасниками меморіалу Тросмана в сеансі одночасної гри на 20-ти шахівницях. Олександр Хузман переміг 20:0, але відмітив змістовну гру Волотовського Кирила та Менн Єви.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости