Вітаємо Кирила Волотовського і Трохимишина Сергія

У Чорноморську завершився клубний чемпіонат України. Як і в останні роки, він був проведений у трьох номінаціях: класика, швидкі шахи та бліц. Спочатку, два дні 11 команд змагалися за коловою системою у швидкі шахи (10 хв.+5 сек.). Перемогла з 18 очками (9 перемог, 1 поразка) збірна юнаків України, яка на очко випередила команду «Вінницькі велети», обігравши їх в особистій зустрічі з рахунком 4:2. Команда «Шахова академія» (Одеса) набрала проти перших двох призерів 3 очка з 4-х, та загальні 14 очок не дозволили їй піднятися вище 3-го місця. У складі команди був представник Житомирської федерації Волотовський Кирило, а також тренер і капітан Трохимишин Сергій.

У головному чемпіонаті з класичних шахів до попередніх 11 команд приєдналися ще дві, у т.ч. багаторічні чемпіони та призери попередніх змагань – «Юридична академія» (Харків). Другою, як і у швидких шахах, виявилася команда «Вінницькі велети», яка програла лише один матч майбутнім чемпіонам, вигравши всі інші. І третіми з 12 очками (5 перемог, 2 нічиї, 2 поразки) стала збірна команда українських юнаків у складі якої був Волотовський Кирило і Трохимишин Сергій в якості гравця тренера і капітана.

На завершення відбувся командний бліц (3 хв. + 2 сек.), у якому 11 команд за коловою системою розіграли останню чемпіонську номінацію. У відсутності харків’ян, які після закінчення «класики» відразу виїхали додому, чемпіонську роль успішно виконала одеська команда «Папашон». Друге місце, відставши на одне командне очко, зайняла «Шахова академія» (Чорноморськ), а третє з 16 очками – «Вінницькі велети». Юнацька збірна з Волотовським і Трохимишиним зайняла тільки 5-ту сходинку, але єдина хто зіграла з командою «Папашон» в нічию.

Один комментарий на “Вітаємо Кирила Волотовського і Трохимишина Сергія”

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости