Юність Полісся

З 01.06.2016 року по 03.06.2016 року за адресою м. Житомир, вул. Новий бульвар, 4 відбувся традиційний Фестиваль «Шахова юність Полісся-2017».

Турнір проходив за швейцарською системою у 7 турів. Контроль часу – 45 хвилин кожному гравцю з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід до закінчення партії починаючи з першого.

Співорганізаторами фестивалю були: Федерація шахів Житомирської області, Шахова школа «Інтелект». Спонсором фестивалю люб’язно виступив Богдан Веремій.

група на фейсбук

Призовий фонд склав 5000 грн.

Положення…

Учасники змагалися у таких вікових категоріях:

— Опен-турнір А – без обмеження віку. Змагалися 12 учасників, в т.ч. 1 майстер спорту, і 2 КМС. Перше місце виборов гість з Тернополя Хабінець Іван, другим став кандидат в майстри спорту з Житомира Охріменко Сергій, третім першорозрядник Новицький Ярослав.

— Турнір В – до 12 років (2005 р.н. та молодші) — Турнір виграла Герасимчук Юлія(бронза на чемпіонаті України) набравши 6 очок, друге місце зайняла Ратнер Христина, а третім став Корнійчук Федір.

— Турнір Г – до 10 років (2007 р.н. та молодші). Як завжди наймасовіший турнір, змагалося 54 учасника з різних регіонів Житомирської області і України. Перше місце виборов Маліновський Володимир, друге місце виборов Кварацхелія Олександр, третє Громов Максим.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости