ІІ Шаховий фестиваль «Кубок «ЗОЛОТЕ РУНО»(зміни)

Турнір проходить за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводиться за швейцарською системою в 9 турів (з обрахунком українського рейтингу у турнірі «А»).

Гарантований призовий фонд турніру – 7000 грн., інформація про додаткові призи буде оголошена перед початком 3 туру.

Сувеніри (значки, блокноти) для кожного учасника, який зареєструвався у строк до 29.07.2017 р. включно.

Попередня реєстрація здійснюється до 29.07.2017р. включно на e-mail: via.chessmaster@gmail.com .

Учасники, які пройшли попередню реєстрацію до 29.07.17 включно, не сплачують турнірний внесок. Учасники, які зареєструвались пізніше вказаної дати або у день змагань, сплачують турнірний внесок 200 грн.

Контроль часу – 60 хвилин на партію + 30 с за хід кожному учаснику («А»), 60 хвилин на партію («Б»).

Додаткові показники: а) система коефіцієнтів Бухгольца; б) результати учасників однієї очкової групи; в) кількість перемог; г) тай-брейк.

Реєстрація учасників 2 серпня з 13:00 до 14:00.

Урочисте відкриття турніру – 2 серпня о 14:00.

З питань реєстрації: Ігор Анатолійович Випханюк +38(096)479-31-62

e-mail: via.chessmaster@gmail.com

Директор турніру: Олена Володимирівна Харчишина +38(067)4232576

e-mail: olena.kharchyshyna@gmail.com

Положення турніру тут…

Комментарии (9) на “ІІ Шаховий фестиваль «Кубок «ЗОЛОТЕ РУНО»(зміни)”

  • Випханюк Ігор:

    Прошу звернути увагу, що попередня реєстрація проходить через електронну пошту. Телефонний звязок не доступний (знаходжусь не в Україні). В разі виникнення термінових питань, звязок також мажливий через FB, Viber.

  • Артем Колесник:

    Добрий вечір, зареєструйте будь-ласка Артема Колесника на “ ІІ Шаховий фестиваль «Кубок «ЗОЛОТЕ РУНО»”Дайте будь-ласка відповідь чи зареєстрований, дякую!

  • Українець Денис Васильович:

    Прошу зареэструвати мого сина Українець Дениса Васильовича 31.12.2007.р.народження на турнір

  • Іван крушевський:

    Зареєструйте,будь ласка ,в турнірі.3розряд т: 0684763205

  • Андрій Павловський:

    На попередню реєстрацію відправив список дітей з м. Малина. Прошу повідомити чи надійшов лист. Цікаво дізнатись, кого вже попередньо зареєстрували!

  • МС Ігор Випханюк:

    Кубок «Золоте Руно – 2017″
    Турнір А

    Alphabetical List

    No. SNo. Name NRtg FED
    1 8 Бурилко 1900 ЖИТ
    2 7 Герасимчук Юлія 1982 ЖИТ
    3 4 Гришко Віталій 2073 ЧНГ
    4 13 Демчук Назар 1800 ЖИТ
    5 19 Іванков Костянтин 1700 ЖИТ
    6 20 Ілларіонов Ігор 1700 ЖИТ
    7 23 Лавриненко Вероніка 1600 ЖИТ
    8 14 Лонський Артем 1800 ЖИТ
    9 15 Лукяненко Єлизавета 1800 ЖИТ
    10 12 Макеєва Анжеліка 1824 ЖИТ
    11 1 Нікітін Богдан 2169 КИЇ
    12 6 Новицький Ярослав 2022 ЖИТ
    13 24 Овчаренко Григорій 0 КИЇ
    14 2 Осадчук Дмитро 2131 ЖИТ
    15 21 Павловський Віктор 1700 ЖИТ
    16 9 Павлюк Аліна 1900 ЖИТ
    17 5 Пампуха Олександра 2025 ЖИТ
    18 22 Переходюк Євген 1700 ЖИТ
    19 10 Приборецький 1900 ЖИТ
    20 16 Стакан Євген 1800 ЖИТ
    21 3 Трушко Андрій 2092 ЖИТ
    22 17 Усков Михайло 1800 ЖИТ
    23 11 Цегельник Віталій 1866 ЖИТ
    24 18 Яременко Вл 1800 ЖИТ

  • МС Ігор Випханюк:

    Кубок «Золоте Руно – 2017″
    Турнір А

    Starting Rank List

    SNo. Name NRtg FED
    1 Нікітін Богдан 2169 КИЇ
    2 Осадчук Дмитро 2131 ЖИТ
    3 Трушко Андрій 2092 ЖИТ
    4 Гришко Віталій 2073 ЧНГ
    5 Пампуха Олександра 2025 ЖИТ
    6 Новицький Ярослав 2022 ЖИТ
    7 Герасимчук Юлія 1982 ЖИТ
    8 Бурилко 1900 ЖИТ
    9 Павлюк Аліна 1900 ЖИТ
    10 Приборецький 1900 ЖИТ
    11 Цегельник Віталій 1866 ЖИТ
    12 Макеєва Анжеліка 1824 ЖИТ
    13 Демчук Назар 1800 ЖИТ
    14 Лонський Артем 1800 ЖИТ
    15 Лукяненко Єлизавета 1800 ЖИТ
    16 Стакан Євген 1800 ЖИТ
    17 Усков Михайло 1800 ЖИТ
    18 Яременко Вл 1800 ЖИТ
    19 Іванков Костянтин 1700 ЖИТ
    20 Ілларіонов Ігор 1700 ЖИТ
    21 Павловський Віктор 1700 ЖИТ
    22 Переходюк Євген 1700 ЖИТ
    23 Лавриненко Вероніка 1600 ЖИТ
    24 Овчаренко Григорій 0 КИЇ

  • МС Ігор Випханюк:

    Кубок «Золоте Руно – 2017″
    Турнір Б

    Alphabetical List

    No. SNo. Name NRtg
    1 1 Білецький Микола 1800
    2 20 Бражевська Ольга 1600
    3 9 Воронін Даніїл 1700
    4 21 Врублевський Тимофій 1600
    5 22 Газарян Кіра 1600
    6 23 Гарус Павло 1600
    7 10 Герасимчук Аліна 1700
    8 24 Гречина Іван 1600
    9 2 Громов Максим 1800
    10 25 Колесник Артем 1600
    11 11 Копетчук Іван 1700
    12 26 Король Маргарита 1600
    13 39 Крушевський Іван 0
    14 40 Крушевський Олександр 0
    15 27 Ліпінська Наталія 1600
    16 12 Лісовський Владислав 1700
    17 28 Маєвський Назарій 1600
    18 3 Маліновський Володимир 1800
    19 13 Музичук Ілля 1700
    20 29 Павловська Наталія 1600
    21 30 Папірний Ілля 1600
    22 4 Пашковський Ігор 1800
    23 5 Петренко Марина 1800
    24 33 Піонтковька Антоніна 1600
    25 31 Пошабля Нікіта 1600
    26 32 Проценко Олексій 1600
    27 34 Розбицький Владислав 1600
    28 14 Самчик Євген 1700
    29 15 Симон Артем 1700
    30 16 Соломонюк Богдан 1700
    31 17 Стакан Дмитро 1700
    32 6 Стаськевич Андрій 1800
    33 41 Українець Денис 0
    34 35 Фальківський Ярослав 1600
    35 36 Федько Назарій 1600
    36 37 Фриз Анна 1600
    37 18 Хамдош Даніель 1700
    38 7 Хамдош Іскандер 1800
    39 38 Чугунов Андрій 1600
    40 19 Шилюк Михайло 1700
    41 8 Ярмоліцький Владислав 1800

  • МС Ігор Випханюк:

    Кубок «Золоте Руно – 2017″
    Турнір Б

    Starting Rank List

    SNo. Name NRtg
    1 Білецький Микола 1800
    2 Громов Максим 1800
    3 Маліновський Володимир 1800
    4 Пашковський Ігор 1800
    5 Петренко Марина 1800
    6 Стаськевич Андрій 1800
    7 Хамдош Іскандер 1800
    8 Ярмоліцький Владислав 1800
    9 Воронін Даніїл 1700
    10 Герасимчук Аліна 1700
    11 Копетчук Іван 1700
    12 Лісовський Владислав 1700
    13 Музичук Ілля 1700
    14 Самчик Євген 1700
    15 Симон Артем 1700
    16 Соломонюк Богдан 1700
    17 Стакан Дмитро 1700
    18 Хамдош Даніель 1700
    19 Шилюк Михайло 1700
    20 Бражевська Ольга 1600
    21 Врублевський Тимофій 1600
    22 Газарян Кіра 1600
    23 Гарус Павло 1600
    24 Гречина Іван 1600
    25 Колесник Артем 1600
    26 Король Маргарита 1600
    27 Ліпінська Наталія 1600
    28 Маєвський Назарій 1600
    29 Павловська Наталія 1600
    30 Папірний Ілля 1600
    31 Пошабля Нікіта 1600
    32 Проценко Олексій 1600
    33 Піонтковька Антоніна 1600
    34 Розбицький Владислав 1600
    35 Фальківський Ярослав 1600
    36 Федько Назарій 1600
    37 Фриз Анна 1600
    38 Чугунов Андрій 1600
    39 Крушевський Іван 0
    40 Крушевський Олександр 0
    41 Українець Денис 0

Оставить комментарий

ФШЖО
найближчі турніри
Рубрики сайта
Интересные новости
Твіттер