Результати фестивалю «Кубок «Золоте руно»

ІІ Шахового фестивалю «Кубок «Золоте руно» завершився.

Щира подяка головному спонсору Годердзи Кварацхелиа за призовий фонд і комфортні умови для дітей, Vexo Kvara за допомогу і організацію чудового солодкого столу, Квеструм «60минут» Житомир за подарункові сертифікати для учасників, колективу Готельно-Ресторанний Комплекс «Золоте Руно» – за гостинність і сприяння в усьому.

Також традиційно дякуємо нашим партнерам, які підтримують усі заходи Шахової школи «Інтелект» і словом і ділом: Управління сімї, молоді і спорту в особі Ірина Ковальчук та Viktor Malyuta, ФШЖО та особисто її президента Artem Sachuk.

Результати турніру А:

1 місце – Нікітін Богдан
2 місце – Осадчук Дмитро
3 місце – Трушко Андрій

1 місце серед дівчат – Пампуха Олександра
1 місце серед дівчат – Лук’яненко Єлизавета
1 місце серед дівчат – Ратнер Христина

1 місце серед дітей до 2005 р.н. – Новицький Ярослав
2 місце серед дітей до 2005 р.н. – Герасимчук Юлія
3 місце серед дітей до 2005 р.н. – Овчаренко Григорій

Найкращий житомирський гравець – Стакан Євген
Найкращий молодший учасник – Макеєва Анжеліка

турнір А

Final ranking

Rank SNo. Name Rtg FED Pts BH.
1 1 Нікітін Богдан 2169 КИЇ 8 42½
2 2 Осадчук Дмитро 2131 ЖИТ 7½ 43
3 3 Трушко Андрій 2092 КИЇ 5½ 46
4 4 Пампуха Олександра 2025 ЖИТ 5½ 45½
5 5 Новицький Ярослав 2022 ЖИТ 5½ 45½
6 6 Герасимчук Юлія 1982 ЖИТ 5 44½
7 13 Лукяненко Єлизавета 1800 ЖИТ 5 39½
8 7 Овчаренко Григорій 1915 КИЇ 5 37½
9 9 Приборецький Максим 1873 ЖИТ 4½ 41
10 10 Цегельник Віталій 1866 ЖИТ 4½ 40½
11 19 Павловський Віктор 1700 ЖИТ 4½ 32½
12 8 Ратнер Христина 1894 ЖИТ 4 44
13 11 Макеєва Анжеліка 1824 ЖИТ 4 36½
14 14 Стакан Євген 1800 ЖИТ 4 34½
15 15 Усков Михайло 1800 ЖИТ 4 32½
16 16 Іванков Костянтин 1700 ЖИТ 3½ 30
17 17 Ілларіонов Ігор 1700 ЖИТ 3 29
18 12 Демчук Назар 1800 ЖИТ 2½ 35
19 20 Переходюк Євген 1700 ЖИТ 2½ 31½
20 18 Керест Назар 1700 ЖИТ 2 29½

Результати турніру Б:

1 місце – Громов Максим
2 місце – Петренко Марина
3 місце – Лавренчук Софія
4 місце – Ярмоліцький Владислав
5 місце – Маліновський Володимир

1 місце серед дівчат – Король Маргарита
1 місце серед дівчат – Бражевська Ольга
1 місце серед дівчат – Герасимчук Аліна

1 місце серед дітей до 2009 р.н. – Симон Артем
2 місце серед дітей до 2009 р.н. – Розбицький Владислав
3 місце серед дітей до 2009 р.н. – Самчик Євген

Найкращий житомирський гравець – Хамдош Іскандер
Найкращий молодший учасник – Газарян Кіра

Вітання переможцям, тренерам та батькам!

турнір Б

Final ranking

Rank SNo. Name Rtg Pts BH.
1 2 Громов Максим 1800 8 44
2 5 Петренко Марина 1800 7½ 47½
3 3 Лавренчук Софія 1800 6 49
4 8 Ярмоліцький Владислав 1800 6 42½
5 16 Симон Артем 1700 6 42
6 4 Маліновський Володимир 1800 5½ 47½
7 6 Стаськевич Андрій 1800 5½ 45
8 11 Крушевський Іван 1700 5½ 43
9 7 Хамдош Іскандер 1800 5½ 39
10 10 Копетчук Іван 1700 5½ 36½
11 13 Лісовський Владислав 1700 5 42½
12 14 Музичук Ілля 1700 5 37½
13 12 Лисюк Ігор 1700 5 36½
14 1 Білецький Микола 1800 4½ 47
15 24 Король Маргарита 1600 4½ 39½
16 26 Розбицький Владислав 1600 4½ 35½
17 20 Бражевська Ольга 1600 4½ 33½
18 15 Самчик Євген 1700 4 43
19 25 Пошабля Нікіта 1600 4 38
20 9 Герасимчук Аліна 1700 4 37
21 22 Гречина Іван 1600 4 31
22 17 Соломонюк Богдан 1700 3½ 41
23 21 Газарян Кіра 1600 3½ 34
24 18 Хамдош Даніель 1700 3½ 29½
25 30 Українець Денис 0 3½ 25
26 23 Колесник Артем 1600 3 37
27 19 Шилюк Михайло 1700 3 30½
28 27 Фриз Анна 1600 3 29½
29 28 Чугунов Андрій 1600 1 30½
30 29 Крушевський Олександр 0 1 27½

Більше інформації

Оставить комментарий

ФШЖО
найближчі турніри
Рубрики сайта
Интересные новости
Твіттер