Zhytomir Shogi Challenge 2017

У Житомирі завершилися змагання з японських шахів сьогі «Zhitomir Shogi Challenge 2017», які проводили протягом двох днів 19-20 серпня 2017 року, в м. Житомирі в приміщенні міської ради.

Турнір організовано Федерацією шахів Житомирської області і міжнародним гросмейстером з шахів Сергієм Кривошеєю за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Головний суддя «Zhytomyr Shogi Challenge 2017» Сергій Трохимишин.

До Житомира приїхали учасники з різних куточків України віком від 18 до 57 років. В Україні це ще не популярний вид спорту, тому, учасників було всього десять, проте серед них дві дівчини.

Сторінка на фесйбук

Турнір проходив за швейцарською системою в 6 турів. Контроль часу — 30 хвилин кожному гравцеві + 1 хвилина беємі.

Перше місце виборов рейтинг-фаворит турніру житомирянин Сергій Кривошея набравши 6 очок з 6 можливих.

Другим став гість з Рівного Омельчук Роман, який набрав 4 очка, і мав найкращий додатковий показник.

Третім також гість з Рівного Крячко Іван, який набрав 4 очка, проте мав гірший додатковий показник.

Переможці отримали кубки і пам’ятні призи, а всі учасники отримали на згадку про турнір, сувеніри від міської ради, федерації шахів Житомирської області та від організатора турніру Сергія Кривошеї.

«Сьоги – інтелектуальний вид спорту №1 у Японії. Є низка спільних та відмінних рис сьоги та європейських шахів. Спільними є ціль гри (поставити мат королю супротивника) та наявність одноіменних фігур. Різниця полягає в тому що розміри дошки в сьоги 9х9, в сьоги немає королеви, але є золоті і срібні генерали та списи. Відрізняються сьоги від європейських шахів також правилами, які роблять гру більш динамічною. Ця гра — спосіб інтелектуального розвитку та долучення до японської культури», — каже міжнародний гросмейстер з шахів Сергій Кривошей, який має 3 дан з японських шахів-сьоги.

Федерація шахів Житомирської області запрошує всіх бажаючих на наступний турнір 7-8 жовтня 2017 р. в м. Житомир з сьогі.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери