Zhytomyr Shogi Open 2017

У Житомирі завершився турнір, який мав статус міжнародного з японських шахів сьогі «Zhytomyr Shogi Open 2017″, які проводили протягом двох днів 7-8 жовтня 2017 року, в м. Житомирі в приміщенні житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича.

Турнір організовано Федерацією шахів Житомирської області і міжнародним гросмейстером з шахів Сергієм Кривошеєю за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Головний суддя «Zhytomyr Shogi Open 2017» Сергій Трохимишин.

Склад учасників був досить різноманітний, як за рівнем гри, так і за географією. До Житомира приїхали гості з Білорусії(м. Мінськ), Києва, Рівного, Кременця.

Сторінка на фейсбук+фото

Турнір проходив за швейцарською системою в 6 турів. Контроль часу – 30 хвилин кожному гравцеві + 1 хвилина беємі.

Перше місце вигравши другий турнір підряд виборов Житомирянин Сергій Кривошея(3 дан),  набравши 6 очок з 6 можливих.

Другим став гість з Білорусії Старикевич Антон(2 дан), який набрав 5 очок.

Третім також гість з Білорусії Щьослєнок Петро(3 дан), який набрав 4 очка.

Також в рамках турніру «Zhytomyr Shogi Open 2017″, було організовано бліц-турнір з сьогі 6 жовтня 2017 року. В ньому прийняли участь 6 учасників, серед яких одна дівчина. Турнір проходив за коловою системою у 5 турів котроль часу 7 хвилин кожному учаснику до кінця партії.

Бліц-турнір завершився перемогою за додатковими показниками(коеф. Бергера) Кривошея Сергія, другим став Крячко Іван з м. Рівного, третім Шевчук Віктор м. Кременець.

Переможці отримали кубки і пам’ятні призи, а всі учасники отримали на згадку про турнір, сувеніри від організаторів турніру.


«Сьоги – інтелектуальний вид спорту №1 у Японії. Попри спільні є і відмінні риси в порівнянні з шахами. Ряд фігур ходять як і в класичних шахах, проте є відмінності, і досить суттєві. Наприклад розмір дошки, яка в сьогах 9х9, немає ферзя, проте, є золотий і срібний генерал.

Сьогі це не просто гра, це спосіб долучитися до японської культури», – каже міжнародний гросмейстер з шахів Сергій Кривошей, який має 3 дан з японських шахів-сьоги.

Федерація шахів Житомирської області запрошує всіх бажаючих на наступний турнір, який відбудеться в грудні 2017 р. в м. Житомир з сьогі.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери