Різдвяний турнір. Результати

В Житомирі в приміщенні Житомирської міської бібліотеки ім. В. Земляка, вул. Добровольчих батальйонів, 3 проходив «Різдвяний кубок – 2017″ з 22 грудня по 24 грудня, класика 7 турів, OPEN і дитячий турнір (2007 р.н. і молодше).

Відкриття о 13.30. Закриття змагань 24 грудня о 17.00.

Турнір проходить за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводиться за швейцарською системою в 7 турів з обрахунку українського рейтингу, класичний турнір. Додаткові показники при однаковій кількості очок: система коефіцієнтів Бухгольца, прогресивна сума очок, тай-брейк.

В турнірі В

Приймало участь 26 учасників, в тому числі 2 першорозрядники. Перше місце зайняла Петренко Марина набравши 7 з 7 можливих, друге місце зайняв Малиновський Володимир набравши 6 з 7 можливих. Третьою стала Лавренчук Софія набравши 5 з 7 можливих.

open A

Приймало участь всього 7 учасників, та це не зменшило накалу боротьби. Перше місце поділили два учасники набравши порівну очок по 4,5 очки, але за додатковими показниками перше місце виборов Думанський Ярослав, друним став Люба Володимир. Третім став новоспечений тренер ШШ «Інтелект» Башмаков Денис.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости