Зимовий кубок з шахів «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ»

В суботу, 27 січня, відбувся ІІІ Корпоративний шаховий турнір «Зимовий кубок «Кромберг енд Шуберт» в двох вікових категоріях. Грали дорослі працівники заводу, а також діти працівників, які займаються шахами та у переважній більшості є учнями ШШ «Інтелект».

Загалом турнір налічував близько 30 учасників та проходив в новому затишному залі. Призерами стали четверо дітей та четверо дорослих, які були нагороджені почесними відзнаками у вигляді кубків, медалей та грамот. Всі діти також отримали втішні солодкі призи.

Переможцями та призерами турніру стали:

У дорослих:
1. Люба Володимир
2. Костенко Олександр
3. Подорожній Василь
4. Гайдай Олег

У дітей:

1.Євдокимов Тимофій
2. Костенко Михайло
3. Івлієв Артем
4. Москаленко Анатолій

До речі, всі призери у дитячому турнірі є вихованцями шахової школи “Інтелект”. Відвідують заняття школи і самі працівники заводу. Тому рівень змагань був досить високим. Це відмічає і головний суддя турніру, майстер спорту з шахів Ігор Випханюк:

– Більшість дітей ходять до нас в шахову школу. Звичайно, за рік вони багато чому навчилися і це помітно. Вони радують своїм рівнем гри, своєю відповідальністю. І, що головне, їм це все подобається. Між турами, звичайно, дитячий садочок повний, яке під час туру вони досить серйозно відносяться до гри. Дорослі теж відвідують заняття і прогресують. Робота на лінії вимагає концентрації протягом дня. А концентрацію, увагу, розумові навички  – все це якраз шахи розвивають. Тому хочу відмітити дуже правильну позицію адміністрації заводу “Кромберг енд Шуберт” за такий всебічний підхід до організації роботи і дозвілля своїх працівників.

Варто відмітити нову шахову зірку заводу – Володимира Любу, який посів перше місце серед дорослих. Володимир приєднався до нашого колективу зовсім недавно – три місяці назад. Володимир професійно грає в шахи та є кандидатом в майстри спорту.

«На заводі я працюю лише три місяці, але хочу сказати, що раніше ніде не зустрічав такого підходу до працівників, це дуже добре, відчувається, що тут ти є частиною команди. Що стосується шахістів, то хоч це і аматорський турнір, та рівень гри є досить високим.» – коментує Володимир Люба.

Сподіваємось на нові досягнення у шаховому спорті, а наразі маємо час на підготовку до традиційного турніру між заводами Житомира та Луцька влітку!

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости