Рішення тренерської ради

Тренерська рада ФШЖО розглянула три важливих питання:

  1. Участь і склад команди від Житомирської області за рахунок бюджету в клубному чемпіонаті  України.
  2. Чи повинна одна дитина їздити на декілька чемпіонатів України за рахунок бюджетних коштів(займаючи там місця, які не приносять області залікові очки)?
  3. Чи повинен тренер, який їде за рахунок бюджету від області відповідати не тільки за свого учня, а за всіх дітей, які їдуть від області на змагання, і допомагати цим дітям підготовкою до наступних турів?

По першому питанню тренерська рада рекомендує такий склад команди: Випханюк Ігор, Кравченко Леонід, Охрименко Сергій, Осадчук Дмитро, Думанський Ярослав, Ревуцький Володимир. Запасні – Трохимишин Сергій, Сачук Артем.

По другому питанню – дитина, яка завоювала право брати участь у фіналі  чемпіонату України, може їхати за рахунок бюджету в своїй категорії, або одній старшій категорії. Якщо дитина хоче грати в багатьох категоріях(не приносячи області залікові очки), то один турнір оплачується  за рахунок бюджету,а наступні за рахунок спонсорів, чи батьків.

Третє питання – якщо тренер, який їде за рахунок бюджетних коштів на чемпіонат України зі своїм учнем(ученицею) він може не відповідати за інших дітей, які їдуть на ці змагання(в тому випадку, якщо в наказі про це не прописано) Якщо в наказі написано, що тренер відповідає за всіх учасників турніру від області, то тренер має відповідати за всіх дітей. Але в будь-якому випадку він має допомагати готуватися до наступних партій.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости