Турнір з нормативом КМС. Результати

У місті Житомир, у приміщенні шахового клубу проходив турнір з нормативом кандидата у майстри спорту.  Турнір запам’ятався безкомпромісною боротьбою, адже до останнього ігрового дня 7 учасників зберігали шанси на перемогу. проходили 19, 20 (сб, нд.) та 25, 26, 27 (пт, сб, нд.) травня 2018 року. Турнір проходив за коловою системою в 9 турів. Склад учасників: 1 МС, 5 КМС,  4 шахіста з 1 розрядом.

В останньому турі вирішувалася доля не тільки першої сходинки, а й можливість виконання нормативу КМС, так, в запеклій боротьбі в останньому турі Башмаков Денис зіграв унічию з Олександрою Корнійчук, і, як виявилося, цього було достатньо для перемоги в турнірі, в останній партії туру грали між собою двоє КМС Трохимишин Іван, та Хитрич Роман, і по дебюту здавалося що Роман виграє без жодних проблем, так як позиція мала вигляд розгрому, однак, як іноді буває, велике різноманіття варіантів грає злий жарт з гравцями, цейтнот, і в результаті помилки, і в результаті першу сходинку поділили одразу троє шахістів.

Турнірна таблиця

Зміна рейтингів коеф 10

Зміна рейтингів коеф 10

Партії турніру 1-9 тур

Один комментарий на “Турнір з нормативом КМС. Результати”

  • Роман says:

    Дякуємо Трохимишину Івану за організацію та проведення турніру. Рівний склад учасників забезпечив цікаву, безкомпромісну гру до останнього туру. Кожен з учасників має в своєму активі як перемоги так і поразки. Турніри за круговою системою — рідкість для нашої області. Бажаємо і в подальшому проводити подібні турніри для розвитку шахів Житомирщини.
    Вітаємо Башмакова Дениса з перемогою та виконанням нормативу кандидата в майстри спорту.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости