Літня інтелектуальна ліга – 2018

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення відкритих міських шахових змагань
«Літня інтелектуальна ліга – 2018»

1. МЕТА ЗМАГАНЬ
- підтримка інтелектуальної молоді м. Житомира;
- підвищення майстерності шахістів;
- посилення співпраці між шаховими школами м. Житомира та іншими шаховими осередками;

2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться 8, 9, 10 червня 2018 року у приміщенні Житомирської міської бібліотеки ім. В. Земляка, за адресою: м. Житомир, вул. Добровольчих батальйонів, 3. Реєстрація учасників 8 червня з 13-30 до 14-00. Відкриття об 14-30. Закриття змагань 10 червня о 16-00.
3. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ
Загальне керівництво проведення змагань здійснюється управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, погоджену з ГО «ЖШФ «Інтелект». Головний суддя – Випханюк І. А. Директор турніру – Харчишина О.В.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
До участі допускаються шахісти, що подали попередні заявки до 18-00 7 червня 2018 року і сплатили турнірний внесок у розмірі 100 грн.

5. СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ТА РЕГЛАМЕНТ
Турнір проходить за правилами шахів ФІДЕ. A – OPEN, B – 2007 р.н. і мол., С – 2009 р.н. і мол. Турнір проводиться:
A – OPEN: за швейцарською системою в 7 турів з обрахунком українського рейтингу, контроль часу – 45 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого (час дозволеного запізнення на тур – 30 хвилин);
В, С – за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком українського рейтингу, контроль часу – 35 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого (час дозволеного запізнення на тур – 30 хвилин).
Додаткові показники при однаковій кількості очок: система коефіцієнтів Бухгольца, прогресивна сума очок, тай-брейк.

6. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК
Попередні заявки на участь у турнірі подаються до 18-00 7 червня на ел. адресу via.chessmaster@gmail.com або за телефоном (063)654–80–50 (головний суддя). Кількість учасників кожного турніру обмежена (35 учасників). Завірені заявки подаються при реєстрації 8.06.2018 р. Тренер-представник несе відповідальність за достовірність даних, вказаних у заявці!

Під час змагань організатори будуть проводити фотозйомку. Подання заявки на участь у турнірі означає згоду учасників (або їх батьків – для неповнолітніх учасників) на проведенні фотозйомки та публікацію фото з турніру у відкритому доступі.

Інформаційна підтримка турніруhttps://www.facebook.com/groups/420641514796775/

Організатори мають право вносити зміни у дане положення до початку турніру.

Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости