Бліц турнір до дня міста. Сеанс одночасної гри

8 вересня відбувся сеанс одночасної гри у шахи з майстром спорту Ігорем Випханюком і бліц-турнір з нагоди святкування Дня міста Житомира. Заходи відбулись за фінансової підтримки Житомирського картонного комбінату. Заходи проходили у приміщенні Житомирської центральної міської бібліотеки ім. В. Земляка. Організатором сеансу і бліц-турніру виступила Житомирська шахова федерація «Інтелект».

За ініціативи спонсора, Житомирського картонного комбінату, до участі у сеансі були запрошені воїни  і ветерани АТО, їх діти. Хоча усі учасники програли шахові партії Ігорю Випханюку, проте сеанс ер відмітив наполегливу боротьбу своїх суперників. Особливо під час сеансу відзначились шахісти Іван Дегтяренко (95 бригада), Сергій Лісіцький, Ольга Тіторенко, які показали цікаву гру і боролись за перемогу найдовше.

Бліц-турнір зібрав сильний склад, тому боротьба була напружена. Перемогу у бліц-турнірі здобув майстер спорту Андрій Олішевський, друге місце – кандидат у майстри спорту Сергій Трохимишин, третє  – кандидат у майстри спорту Юрій Тарасов. Організатори також відзначили хорошу гру Івана Дегтяренко (95 бригада), який одержав спеціальний приз від спонсора змагань.

В цілому заходи ще раз засвідчили, що шахи стають популярним видом спорту. І все більше успішних житомирських підприємств долучаються до організації шахових змагань, включають шаховий спорт  у соціальні програми для своїх працівників, фінансово підтримують проведення турнірів і підвищення майстерності  кращих житомирських шахістів.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости