Календарний план

Шахова громада вітає батьків, тренерів та безпосередньо спортсменів Оксану Ткачук, Дмитра Осадчука, Дениса Башмакова та Богдана Кравчука з присвоєнням звання кандидата у майстри спорту, а Єву Менн з перемогою у півфіналі до 12 років.

Завдання Федерації шахів Житомирської області залишаються незмінними:

 1. Проведення турнірів найвищої шахової майстерності (з нормою КМС, МС, чемпіонатів України).
 2. Підтримка талановитих шахістів у поїздках на чемпіонати України та світу.
 3. Організація роботи обласного шахового клубу в зимовий період (підключення електроенергії та опалення).
 4. Підтримка нових ініціатив у м. Житомирі та районних осередках.

Вітаємо рішення О.В. Харчишиної вийти з президії ФШЖО. Сподіваємося, що таке рішення усуне конфлікт інтересів та дозволить їй сконцентруватися на власному бізнесі, у чого ми бажаємо всіляких успіхів.

Водночас маємо відмітити, що модель розвитку шахів в нашому регіоні та Україні потребує перегляду, зокрема з огляду на небажання шахістів приймати участь у співфінансуванні діяльності ФШЖО.

Зважаючи на очікувані зміни у взаємовідносинах з ФШУ пропонуємо шаховим осередкам Житомирської області надавати свої пропозиції щодо календарного плану на 2019 рік та розподілу організаційних повноважень між регіонами на електронну адресу president@zt-chess.in.ua або у групі Житомир Шаховий на Фейсбуці.

6 комментариев на “Календарний план”

 • Павло, Бердичів says:

  Коли нарешті у ФШЖО зрозуміють, що календарний план стосується не тільки турнірів? Можливі інші шахові заходи: зустрічі з видатними шахістами, сеанси одночасної гри, лекції, семінари, урочистості. Організаційна діяльність Федерації сюди входить теж. Засідання Федерації, включно зі звітом наприкінці року, треба планувати заздалегідь і відкрито, щоби всі зацікавлені люди могли знати, що й коли відбуватиметься. Повинен бути порядок.

  • Artem says:

   Пане Павло, назвіть, будь-ласка, свою фамілію і повідомте чи сплатили Ви членські внески у ФШЖО щоб вимагати чогось від нашої організації. Порядок починається з виконання обов’язків кожним шахістом.

   • Павло, Бердичів says:

    Будь-хто має право висловлювати свою точку зору, побажання або навіть критику, ставити запитання. Це право не лише членів ФШЖО. Ми поки що живемо в демократичній країні. Мене бентежить те, що шаховий спорт в занепаді, зокрема в моєму рідному Бердичеві. Місцеві чиновники не поспішають допомагати розвитку шахового спорту. Командні змагання між школами не проводяться. Скрізь по області така ж сама ситуація. Скільки нових шахових осередків, як от гуртків, секцій, створено за сприяння ФШЖО в Житомирській області за останній рік? Скоріше за все, жодного. Але хіба це не є пряме завдання Федерації?

    • Artem says:

     Павло, який не хоче розкривати хто Ви є. Анонімки залишилися в 37 році, прошу вказати фамілію, в іншому випадку наступні коментарі на сайті публікуватися не будуть. Ваші права і обов’язки стосовно Громадської організації «Федерація шахів Житомирської області» виникають з моменту вступу у неї, з чим і пов’язане питання щодо членства. Діяльність ФШЖО не фінансується з бюджету, жоден наш член не отримує заробітну плату. За сприяння ФШЖО та моєї особистої тільки в Житомирі створені три нові шахові школи. По області ситуація різна — є осередки, які розвиваються, вони допомогу отримують — Коростишів, Малин, Житомир, Коростень, донедавна і Бердичів. У Вашому місті ситуація трагічна, були плани щодо проведення в 2019 році Фіналу Чемпіонату України до 12 років, але з відомих Вам причин тепер це неможливо. Стосовно Вашого бажання змін — я їх цілком підтримую, зараз у Бердичеві є дві вакансіїна посаду шахового тренера. Якщо у Вас є бажання працювати — направте своє резюме на мою електронну пошту president@zt-chess.in.ua

     • Павло, Бердичів says:

      Дякую за більш змістовну відповідь. Якби інформація про вакансії тренерів була у відкритому доступі, ситуація могла би бути зовсім іншою. Припускаю, що по всій області є і ще вакансії, тільки ця інформація є закритою і лише «для своїх». У місцях, де давно могли би працювати нові шахові гуртки, секції, клуби, їх немає, тому що дехто чекає у моря погоди. Як наслідок, збільшення масовості немає, для багатьох дітей закрита можливість долучатися до шахової гри. Наостаннє, моя роль в шахах мізерна, я не шукаю зайвої, незаслуженої слави, і тому як скромна особа не вказую своє прізвище. Свобода слова в Інтернеті дозволяє писати анонімно або під псевдо, хоча декого це дратує, але і сама свобода слова їх дратує теж.

     • sergii says:

      Так ви чимось допоможете?

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Офіційна сторінка фіналу чемпіонату України
Рубрики сайта
Интересные новости