Завершила свій виступ збірна України з сьогі

Завершила свій виступ в турнірі WSL(Всесвітня Ліга Сьогі) команда національної збірної України з сьогі в складі житомирян Кривошея Сергія 3 дан(бронзовий чемпіон командної першості Європи 2017), Трохимишина Сергія 2 кю і Ящура Миколи 1 кю представника м. Рівне(чемпіон України 2018 року).

На стадії півфіналу наша збірна поступилася збірній команді Росії з рахунком 2:1 в дивізіоні А. Національна збірна виступала під егідою Української Асоціації Сьогі(УАС).

На шляху збірної України, в 1/8 були фаворити турніру збірна Японії(яка є родоначальником цього турніру, і минулорічними переможцями), та не менш сильна збірна США в 1/4.

Турнір Всесвітня Ліга Сьогі (WSL) — це онлайн-турнір для національних команд, який щорічно проводиться по принципу ліги. Турнір триває рік, з січня по грудень. Проходить на некомерційній основі, головна мета це популяризація сьогі, як виду спорту, та можливість познайомитися і позмагатися з найсильнішими гравцями, з різних куточків нашої планети.

Цього року, в турнірі прийняло участь 40 країн з усіх континентів, та більше 150 учасників. Турнір проходив за наступною системою: груповий раунд, а далі плей-офф. Всі партії проходили на японському ігровому сервері, кожен бажаючий може їх переглянути.

Статистика, партії, і турнірні таблиці можна переглянути за посиланням.

Для довідки. Сьогі новий вид спорту в Україні, і в Європі в цілому. Родоначальниками цього виду гри є Японія, де грають професіонали цього виду спорту.

В Житомирі було проведено в серпні 2017 року перший турнір з сьогі, а в жовтні 2017 року в Житомирі, було проведено перший міжнародний турнір за участю представників Білорусії.

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери