Презентація книги Л. М. Новофастовського: «Житомирщина шаховий край»

22.03.2019 р. о 16.00 у приміщенні обласного шахового клубу відбулась презентація книги Л. М. Новофастовського: «Житомирщина Шаховий край»

На презентацію завітали фанати шахів різного віку: шахісти старшого покоління, батьки, учні, члени ФШЖО, представники різних шахових спільнот Житомира та небайдужі до шахового руху Житомирщини.
Спеціальні гості презентації Ірина Ковальчук та Сергій Козловець.

В рамках програми відбулись — виступи юних шахістів, творчих колективів, сесія питань-відповідей до автора книги «Житомирщина шаховий край» Леоніда Мойсейовича Новофастовського, перегляд фільму «Шахматная горячка», дружній бліц-турнір та спілкування в колі однодумців.

Книга вийшла дуже інформативною, адже в ній відображено Шахове Життя нашого регіону за величезний проміжок часу. У книзі зібрані відомості про шахове життя на теренах усієї області, і більшість читачів можуть знайти декілька згадок про себе.

Партії, фото, статистика, цікаві історії про епізоди шахового життя, ось що чекає на читачів даної книги.

Леонід Мойсейович провів титанічну роботу при написанні даної книги, та систематизував шахову історію Житомирської області в одній праці. Дана книга охоплює період до 2017 року, тому, маємо надію, скоро буде продовження даної праці вже в новітній історії.
Дякуємо Леонід Мойсейович, за вашу працю, і бажаємо вам ще багато років навчати учнів цій мудрій грі!

По завершенню презентації шахісти зіграли в дружньому бліц-турнірі. Не зважаючи на статус дружнього турніру, на дошках кипіли справжні пристрасті, всі боролись за дошкою до останньої фігури, а суперечки з приводу того чи в партії була ліпша позиція не вщухали після кожної партії.

Переміг в турнірі Сачук Артем 9 очок, 2-3 місце Поділили Трофіменко Денис та Трохимишин Сергій, набравши по 7.5 очок.

ФОТО тут…

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Партнери