Звітно виборча конференція ГО «ФШЖО»

Заява Сачука Артема Миколайовича:

«Звітно виборча конференція відбудеться 09.07.2018 р. о 13.00 в обласному шаховому клубі. Свою кандидатуру на посаду Президента ФШЖО я висувати не буду, як і заявляв рік назад.

Сподіваюсь, що цього періоду було достатньо потенційним кандидатам щоби сформулювати програму дій та запропонувати її на розгляд громаді.

Назву кілька прізвищ, які так чи інакше претендували на роль візіонерів розвитку шахів або можуть стати ними у майбутньому, впевнений, що вони здатні взяти на себе відповідальність за розвиток нашого виду спорту в регіоні та на практиці показати, як необхідно діяти.

Зокрема, це Юрий Петренко, Юрий Иванишен, Ден Башмак, Olya Titorenko, Павел Добринецкий, Светлана Мучник, Татьяна Дьяченко, Леонід Кравченко, Володимир Ревуцький, Sergii Trokhymyshyn, Іван Трохимишин, Андрій Павловський, Сергій Барановський, Діма Осадчук, Арнольд Гринфельд, Роман Корнійчук, Григорій Ратнер, Андрій Штукун, Олена Харчишина, Ihor Vypkhaniuk, Andrey Olishevsky, Богдан Кравчук, Віктор Слепченко, Roman Hitricz.

Зазначені люди — різні, з різними життєвими установками, цінностями, не всі з них шахісти. В будь якому випадку я впевнений, що громада відповідально підійде до питання вибору членів Президії та інших керівних органів шляхом прямої демократії, що дозволить забезпечити представництво всієї області у керівництві ФШЖО.»

Наказ тут…

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери