Літня Ліга клубу 31.08

31 серпня в шаховому клубі за адресою м. Житомир вул. Велика Бердичівська 9, (вхід зі двору, третій поверх), в рамках реалізації гранту ОДА проект «Клуб майстрів», відбувся турнір з блискавичних  шахів.
Варто відзначити, що це був останній турнір із літньої серіїї турнірів «Ліга клубу», 18 турнірів проходило в шаховому клубі за цей період, і наступний турнір буде відбуватися вже в рамках осінньої ліги!

До участі в змаганнях зібралося 15 учасників з Житомира та Житомирського району. Серед учасників було 3 КМС 9 шахістів 1 розряду, та любителі шахового спорту.
Турнір проходив за коловою системою в 15 турів. Контроль часу 5 хв+2 сек за кожен хід..

Результати Турніру:
Перемогу здобув житомирянин, кандидат у майстри спорту Трохимишин Іван, з результатом 12.5 очок із 14 можливих! Тільки три партії було зіграно у нічию, решта перемоги!
Друге місце посів  кандидат у майстри спорту Охріменко Сергій, з результатом 12 очок, Сергій займав першу сходинку на протязі всього турніру, але дві поразки в останніх двох турах, посунули його на другу сходинку.
Третє місце посіла першорозрядниця з Житомира Корнійчук Олександра 10,5 очок, Олександра показала чудову гру і заслужено посіла третю сходинку!!
Кращий результат серед юнаків показав Усков Михайло 4,5 очок. 
Кращий результат серед ветеранів показав Савицький Святослав 8.5 очок

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери