Чемпіонат України серед жінок, півфінал

В Житомирі з 15 по 27 вересня 2019 року проходить чемпіонат України з шахів серед жінок.

Чемпіонат проходить за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 16, у приміщенні недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі(вхід вільний).

Вперше за роки Незалежності в Житомирі відбувається фінал чемпіонату України з швидких шахів(рапіду), і блискавичних шахів(бліцу), а також півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед жінок.

У турнірі з класичних шахів беруть участь представниці Київської, Житомирської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та ін. В тому числі 3 гросмейстери, 3 міжнародних майстра 2 майстри спорту 2 майстри ФІДЕ.

Головний суддя: Олег Товчига, Арбітр ФІДЕ (IA, Категорія A).

Організатори: Громадська організація «Федерація шахів Житомирської області» спільно з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Головна мета це визначити чемпіонку України з рапіду та бліцу, а також делегувати представниць до фіналу чемпіонату України з класичних шахів(у фінал проходять 1-3 місця).

На відкритті змагань учасниць вітали:

заступник начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Козловець Сергій
Перепелиця Євген (керівник ТОВ «БудЕксім»)
Віце-президент Федерації шахів України Сачук Артем
Головний суддя міжнародний арбітр Товчига Олег
Президент Федерації шахів Житомирської області Трохимишин Сергій
Також під час відкриття турніру була вручена подяка Думанському Ярославу Несторовичу – тренеру чемпіонки України до 10 років Петренко Марини.

Турнірний директор Трохимишин Сергій.

Результати партій на сервісі: https://chess-results.com

Розклад:

Класичні шахи:

Приїзд учасниць 15 вересня 2019 року.

Відкриття змагань 16 вересня 2019 року в 14-00.

Перший тур 16 вересня 2019 року в 15-00.

Другий-восьмий тур(17-23 вересня) в 15-00.

Дев’ятий тур 24 вересня в 10-00.

Рапід

1-5 тур(25 вересня) старт в 15-00

6-9 тур (26 вересня) старт в 10-00

Бліц

1-9 тур (27 вересня) старт в 11-00

У першому турнірі змагальної програми Півфіналі Чемпіонату України з класичних шахів взяли участь 21 шахістка, серед учасниць представниці Київської, Житомирської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та ін. В тому числі 3 гросмейстери, 3 міжнародних майстра 2 майстри спорту 2 майстри ФІДЕ.

У напруженій боротьбі, що тривала 9 днів перемогу здобула Гросмейстер з міста Києва,- Катерина Должикова, її результат 7.5 очок із 9 можливих.

Друге-четверте місця розділили між собою одразу три учасниці: Рахмангулова Анастасія, Бабій Ольга, та Цирульник Маріца, усі троє набрали по 6.5 очок і лиш е додаткові показники вирішували долю призових міць!
У підсумку другу сходинку, з найкращим коефіцієнтом Бухгольця посіла міжнародний майстер з Миколаєва,- Рахмангулова Анастасія.

Третю сходинку посіла представниця  Тернопільської області, міжнародний гросмейстер,- Бабій Ольга.

Четверту сходинку посіла представниця Дніпропетровської області, майстер спорту,- Цирульник Маріца.

П’яту сходинку з результатом 5,5 очок, підкорила представниця Дніпропетровської області, кандидат у майстри спорту,-Гребенщекова Єлизавета, котра також виконала норматив Майстра спорту України!

Краща серед представниць  Житомирської області, з результатом 4,5 очок- Майстер спорту Кручак Леся!

На закритті півфіналу Чемпіонату України з класичних шахів Учасниць нагороджував Олександр Ракович керівник Полісся-Продукт, Президент ФШЖО Сергій Трохимишин та головний суддя міжнародний арбітр Товчига Олег Григорович.

Для довідки. В 2017 році ГО «ФШЖО» була організатором фіналів чемпіонату України серед чоловіків і жінок. Чемпіонами України тоді стали Голубка Петро (Івано-Франківськ) та Юлія Осьмак (Київ).

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери