Результати фіналів чемпіонату України

Завершився останній цикл чемпіонату України з шахів серед жінок. Турнір, який тривав 12 ігрових днів з 15 по 27 вересня завершився.

Фінали чемпіонату України проходили в двох дисциплінах в швидких шахах, які проходили 25-26 вересня і блискавичних шахах 27 вересня 2019 р.

Головний суддя: міжнародний арбітр Товчига О.Г.

Організатори: Громадська організація «Федерація шахів Житомирської області» спільно з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації в особі Гресь Світлани Миколаївни та Козловця Сергія Миколайовича.

В блискавичних шахах (27 вересня 2019 р.) чемпіонкою України стала міжнародний гросмейстер/майстер спорту Бабій Ольга (м. Тернопіль), яка випередила тільки за четвертим додатковим показником майстер спорту Ірину Барчук (м. Херсон), обидві набрали по 7,5 очок.

Третьою стала майстер ФІДЕ/майстер спорту Тарлєва Віра(м. Харків) 6,5 очок.

Кращою серед житомирянок стала майстер спорту майстер спорту Кручак Леся.

Результати на chessresult

В швидких шахах (25-26 вересня 2019 р.) перемогу святкувала майстер спорту Ірина Барчук (м. Харків), яка набрала 7,5 очок.

Друге і третє знову ж таки поділили дві учасниці, але кращі додаткові виявилися у майстер спорту Бердник Марії (м. Харків), на третьому місці міжнародний майстер/ гросмейстер України Должикова Катерина (м. Київ). Кращою серед житомирянок стала Пампуха Олександра.

Результати на chessresult

На закритті змагань учасниць вітали: Сачук Артем Миколайович віце-президент Федерації шахів України, Трохимишин Сергій Леонідович президент Федерації шахів Житомирської області, головний суддя міжнародний арбітр Товчига Олег Григорович, Войцеховська Надія фінансовий директор «Полісся Продукт», Євген Перепелиця керівник ТОВ «БудЕксім», Собкович Ніна Захарівна старший викладач недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

Організатори бажають учасницям вдалих подільших виступах у фіналі чемпіонату України, а також в грудні на чемпіонаті Європи в Талліні (Естонія).

На чемпіонаті України нам допомогали:

Олександр Ракович керівник

Олександр Шаварський фінансовий директор

Перепелиця Євген керівник

отець Богдан Бойко та Собкович Ніна Захарівна

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери