Півфінал ЧО. Відмінено

Півфінал ЧО серед чоловіків і жінок відбудеться 20-22 березня 2020 року в м. Житомир в примішенні ЦМ бібліотеки ім. В. Земляка, по вул.
Добровольчих батальйонів, 3.
За результатами цього турніру буде визначено фіналістів чемпіонату серед чоловіків, а також чемпіона та чемпіонку Житомирської області до 16 років.

До участі допускаються: відібрані учасники за спортивним принципом, учасники з рейтингом 1901-2100, учасниці з рейтингом 1851-2000, учасники, які мають рейтинг вище зазначеного, але не старші 16 років, а також бажаючі учасники з рейтингом до 2200 учасниці з рейтингом до 2100, учасники які не кваліфікувалися але готові сплатити додатковий внесок за участь.

В турнірі є можливість взяти дві нчиї без гри.

Реєстрація…

Список зареєстрованих…

Положення турніру

Внески для тих хто пройшов відбір (за спортивним принципом, рейтингом):

  • для асоційованих членів 100 грн. (якщо кваліфікувалися з відбірного 50 грн.);
  • для членів ФШЖО 50 грн. (якщо кваліфікувалися з відбірного 30 грн.);
  • для членів ФШЖО, які не живуть у населеному пункті, де проводяться змагання 30 грн. (якщо кваліфікувалися з відбірного 20 грн.).

Для тих хто не кваліфікувався:

Якщо гравець перебуває у рейтинг-листу станом на дату проведення чемпіонату, але не кваліфікувався у півфінал, він може взяти участь у півфіналі сплативши додатковий внесок для асоційованих членів 150 грн., для членів ФШЖО 100 грн.

Якщо гравець не перебуває у рейтинг-листу станом на дату проведення чемпіонату, і не кваліфікувався у півфінал, він може взяти участь у півфіналі сплативши додатковий внесок для асоційованих членів 200 грн., для членів ФШЖО 120 грн.

Змагання проводяться згідно системи проведення змагань

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери