Результати турніру Бердичів-Open

29 серпня (субота) в с. Гришківці в приміщенні Гришковецької гімназії пройшов відкритий турнір Бердичів OPEN.

Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд кожному учаснику на хід починаючи з першого.

Турнір відбувався згідно рекомендацій МОЗ.

Організатори: Федерація шахів Житомирської області, Разін Юрій Степанович «Спорт для Всіх», ГО «Креативний Бердичів».

На відкритті з вітальним словом виступили: президент ГО «ФШЖО» Трохимишин Сергій, Директор ГО «Креативний Бердичів» Олександра Качур, головний суддя — суддя першої категорії Трохимишин Іван, голова Гришковецької ОТГ Лісова Ірена.

Склад учасників порадував організатором великою кількістю висококваліфікованих гравців: це 4 міжнародних майстри/ майстри спорту, 7 кандидатів у майстри спорту та шахісти розрядники. Всього зіграло у турнірі 45 учасників.

Географія учасників наступна: Вінницька область, Хмельницька область, м. Житомир, м. Новоград-Волинський, м. Бердичів, м. Коростишів, с. Гришківці.

Гравці з Вінницької області регулярні гості на турнірах в Житомирській області, напевне тому переможець турніру — Вусатюк Володимир (майстер спорту/ міжнародний майстер) грав майже як в дома, і за додатковими показниками обійшов Крошнякова Дениса (кандидат у майстри спорту), зайнявши при цьому перше місце з результатом 6 очок з 7 можливих.

Другим став Бердичівлянин Крошняков Денис, з аналогічним очковим доробком, проте поступився за додатковими показниками.

Третім став міжнародний мастер з м. Житомира Ревуцький Володимир, який вкотре демонструє якісну гру, набравши 5,5 очок, зайняв чисте третє місце.

Четвертим став майстер спорту з м. Коростишів Кравченко Леонід.

Стільки ж набрав кандидат в майстри спорту Охріменко Сергій (м. Житомир), але мав гірші додаткові показники.

Шостим став кандидат в майстри спорту Штомпель Юрій (м. Вінниця).

І закрив основні призові місця Грінберг Мирослав (м. Бердичів).

Не менш гостро точилася боротьба за додаткові призи: кращим серед жителів Бердичівського району став кандидат у майстри спорту Хітріч Роман, кращою серед жінок гостя з м. Хмельницький Швець Вікторія. Серед дітей трійка кращих: Заїка Іван (м. Новоград-Волинський), Біленький Максим (м. Вінниця), Ярмоліцький Владислав (м. Коростишів).

Таблиця турніру

2 комментария на “Результати турніру Бердичів-Open”

Оставить комментарий

ОНОВЛЕНИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ
ФШЖО
Приєднатися до шахової спільноти в фейсбук
 
Житомир Шаховий
Загальнодоступна група · 1 211 учасників

Приєднатися до групи

 
Партнери