Назва Строк проведення Тривалість, днів Місце проведення Організатор/ тренер
Навчально-тренувальні збори січень 5 м. Житомир за призначенням
Чемпіонат Житомирської області до 18-20 років 17-19.01 3 м. Житомир за призначенням
Чемпіонат м. Житомира з шахів серед дітей до 10 років 17-19.01 3 Бібліотека Земляка/ ДЮСШ №1 Школа шахової майстерності/ Петренко Ю.А.
Відкрита першість міста Новоград-Волинського із швидких шахів – Меморіал пам’яті КМС УРСР Дмитрука Бориса Федоровича 25.01 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Меморіал Є.М. Рибалкіна (шв) 26.01 1 м. Житомир Ревуцький В.П.
Публікація звітів віце-президентів про виконану роботу за 2019 рік січень 1 сайт ФШЖО КРК
Чемпіонат Коростишівської ОТГ 19, 25-26.01 3 м. Коростишів Кравченко Л.Г.
Меморіал М.М. Сачука 02.02 1 м. Чуднів Сачук А.М.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал 28.01.19 11.02.19 11 Донецька область за призначенням
Першість міста Коростишів з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років 8-9.02 2 м. Коростишів Добрінецька
Аматорський чемпіонат Житомирської області (відбірний до півфіналу фіналу) 08-09.02
15-16.02
4 м. Житомир Трохимишин І. Л.
Чемпіонат України серед юніорів до 20 років 21.02-03.03 11 м. Краматорськ за призначенням
Меморіал Васильчука Ю.А. 15.02 1 м. Коростень Вебер О.
Меморіал Г.Зака (шв) 22.02 1 м. Бердичів за призначенням
Чемпіонат м. Житомира з шахів серед дітей до 8 років 21-23.02 3 Бібліотека Земляка/ ДЮСШ №1 за призначенням
Кандидатський Челенджер лютий 6 м. Житомир за наявності складу
Меморіал О.Кравченка (шв) 01.03 1 м. Коростишів Кравченко
Шаховий фестиваль «Малинська весна» 06-8.03 3 м. Малин Павловський
Особиста першість Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу, із швидких шахів серед членів клубу. 15.03 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал 06-20.03 14 м. Чернівці за призначенням
Півфінал чемпіонату Житомирської області (відбірний до фіналу) 21-22.03 27-29.03 5 м. Житомир Трохимишин І. Л.
Навчально-тренувальні збори березень 5 м. Житомир за призначенням
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 10 років 27-29.03 3 м. Житомир за призначенням
Навчально-тренувальні збори березень 5 м. Житомир за призначенням
Чемпіонат міста Коростишів з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8 р. 05-06.04 2 м. Коростишів Добрінецька С.Л.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років 03-14.04 11 м. Київ за призначенням
Навчально-тренувальні збори березень 5 м. Житомир за призначенням
«Древлянські шахи» квітень 1 м. Коростень Вебер О.
Відкрита першість міста Новограда — Волинського із швидких шахів. «Новоград-ОPEN» 19.04 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 8 років 17-19.04 3 м. Житомир Думанський
Меморіал М.І. Тросмана 03-05.04 3 м. Житомир Сачук А.М.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років 09-22.04 14 м. Львів за призначенням
Турнір з нормою МС 02-14.04 6 м. Житомир за наявності складу
Турнір з нормою IM 02-14.04 6 м. Житомир за наявності складу
Навчально-тренувальні збори квітень 6 м. Житомир за призначенням
Чемпіонат Житомирської області серед чоловіків та жінок (фінал) 11-12.04 17-19.04 5 м. Житомир Трохимишин С.Л.
Обласний меморіал на Кубок Готовчиця 24-26.04 3 м. Житомир Думанський
Навчально-тренувальні збори квітень 5 м. Житомир за призначенням
Чемпіонат м. Житомира (швидкі шахи) 03.05 1 Житомир ДЮСШ №1 / Ревуцький В.П.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років 01-12.05 12 м. Миколаїв за призначенням
Командна першість міста Новоград-Волинського із швидких шахів серед команд підприємств, організацій та установ міста. 10.05 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Особистий чемпіонат України  серед жінок  (рапід та бліц, III ранг) 13.05.20 16.05.20 3 Донецька за призначенням
Чемпіонат України серед клубних команд 06-16.05 14 м. Одеса за призначенням
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років 01-12.06 13 м. Одеса за призначенням
Шахова юність Полісся 03-07.06 5 м. Житомир Петренко
Меморіал М.А. Кондратюка 14.06 3 м. Черняхів Нетрибійчук
Відкритий чемпіонат м. Коростень з рапіду червень 1 м. Коростень Вебер О.
Кандидатський Челенджер червень 6 м. Житомир за наявності складу
Відкритий чемпіонат України з шахів серед жінок (класичні шахи) — півфінал 05.06.20 14.06.20 10 Донецька за призначенням
Відкрита першість міста Новограда — Волинського із швидких шахів. «Леся Гранд Фест» 28.06 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Меморіал Миколи Анфьорова 28-29.06 2 м. Коростишів Добрінецький
Чемпіонат області серед ветеранів(50+, 65+) 04-05.07 2 м. Житомир Мирончук О.С.
Шаховий фестиваль: — відкрита особиста першість міста Новоград-Волинського  із швидких шахів, першість присвячена до Міжнародного  дня шахіста 19.07 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Меморіал Л. Мучнік 17-19.07 3 м. Коростишів Добрінецька
Zhytomyr Master Cup 03.08-08.08 6 м. Житомир Сачук
Кубок Золоте Руно 03.08-08.08 6 м. Житомир Кварацхеліа
Кандидатський Челенджер серпень 6 м. Житомир за наявності складу
Сеанс одночасної гри з чемпіоном Житомирської області до Дня незалежності України. 24.08 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Шаховий марафон 24.08. 1 Житомир Трохимишин С.
Командний чемпіонат України до 12 років 28-30.06 7 м. Вінниця за призначенням
Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років  (IV ранг) вересень 7 м. Дніпро за призначенням
Навчально-тренувальні збори вересень 5 м. Житомир за наявності складу
Чемпіонат Житомирської області до 16 років 11-13.09 3 м. Малин Павловський
Відкритий чемпіонат м. Житомира з японських шахів 12-13.09 2 Житомир Трохимишин С./ Українська асоціація сьогі
Дерун-фест вересень 1 м. Коростень Вебер О.
Навчально-тренувальні збори вересень 5 м. Житомир за наявності складу
Турнір до дня м. Овруч 19.09 1 м. Овруч Трохимишин С.Л.
Чемпіонат Житомирської області до 12, 14 років 18-20.09 3 м. Житомир Інтелект
Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 12 років — півфінал 05-14.09 10 м. Херсон за призначенням
Відкритий чемпіонат України з шахів серед чоловіків (класичні шахи) — півфінал 03.10.19 12.10.19 10 Полтавська за призначенням
Відкритий особистий чемпіонат України серед чоловіків (рапід та бліц) 12.10.19 15.10.19 4 Полтавська за призначенням
Осінній турнір з японських шахів 03-04.10 2 Житомир Трохимишин С./ Українська асоціація сьогі
Відкрита особиста першість міста Новограда-Волинського із блискавичних шахів, першість присвячена до Дня захисника України. 14.10 1 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Чемпіонат м. Житомира 16-18.10 3 м. Житомир Ревуцький
Кандидатський Челенджер жовтень 6 м. Житомир за наявності складу
Коростень ОПЕН 24.10 1 м. Коростень Вебер О.
Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 14 років — півфінал 22.11-02.12 10 м. Вінниця за призначенням
Відкрита командна першість міста з шахів «Кубок Волошина» 14-15.11 2 м. Коростишів Кравченко Л.Г.
Кубок Полісся 28.11 1 м. Коростишів Добрінецька С.Л.
Відкрита особиста першість міста Новоград-Волинського із класичних шахів. 29.11-20.12 9 м. Новоград-Волинський Лаговський В.С.
Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 16 років — півфінал 09-18.11 10 м. Івано-Франківськ за призначенням
Відкритий особистий чемпіонат України з  шахів (класичні шахи) — фінал  (III ранг) 09.12.20 19.12.20 11 Чернігівська за призначенням
Особистий чемпіонат України з шахів (класичні шахи) серед жінок — фінал  ( III ранг) 09.12.20 19.12.20 11 Чернігівська за призначенням

Президент ФШЖО

Трохимишин С.Л.