• «Штурм козацької фортеці»Офіційний звіт
  • «Офіцери королівської гри»Результати турніру
  • «Битва юних шахових генералів»Офіційний звіт
  • «Шахова юність полісся»Результати
  • 
«Лідери шахової мережі»Офіційний звіт організатора Гран-Прі
  • Фінал дитячого Гран-Прі 2013 Житомирської області з шахівПідсумки першого дитячого Гран-Прі Житомирської області з шахів
«Штурм козацької фортеці»1 «Офіцери королівської гри»2 «Битва юних шахових генералів»3 «Шахова юність полісся»4 
«Лідери шахової мережі»5 Фінал дитячого Гран-Прі 2013 Житомирської області з шахів6
slider html by WOWSlider.com v5.4

Дитячий кубок області 2013

1 етап (швейц+нокаут)

«Штурм козацької фортеці»

2 етап (швейц)

«Офіцери королівської гри»

3 етап (швейц)

«Битва юних шахових генералів»

4 етап (швейц)

«Шахова юність полісся»

5 етап (швейц)

«Лідери шахової мережі»

Фінал змагань (нокаут)

Ліга чемпіонів

Залікові очки після п’яти етапів:

Вікова група до 15 років:

  1. Гірак Руслан 65
  2. Іванішен Юрій 60
  3. Волотовський Кирил 56
  4. Арманов Владислав 53
  5. Башмаков Денис 43
  6. Рзаєв Руслан 42
  7. Зосімович Денис 41
  8. Трофіменко Денис 40
  9. Ніколайчук Діма 33
  10. Ратнер Давид 21
  11. Поліщук Ірина 18
  12. Зайцев Кирил 14
  13. Новобранець Ярослав 12
  14. Наумчук Віктор 10
  15. Коробка Юлія 10
  16. Євдоченко Віталій 9
  17. Мущицький Денис 9
  18. Ковальчук Дмитро 8
  19. Семашко Євген 6
  20. Мазуров Сергій 4
  21. Костюк Владислав 4
  22. Крижановський Андрій 4
  23. Кулага Даша 4
  24. Олійник Крістіна 2
  25. Лучків Анісія 2
  26. Бойко Вікторія 2

Вікова група до 12 років:
  1. Глухоман Артем 89
  2. Олійник Анастасія 60
  3. Корнійчук Олександра 56
  4. Псюковський Олег 56
  5. Лудіщев Артем 52
  6. Черниш Максим 47
  7. Кравчук Богдан 30
  8. Тонкошкур Олег 24
  9. Кликов В’ячеслав 20
  10. Романов Владислав 17
  11. Луценко Костянтин 16
  12. Грищенко Дмитро 16
  13. Ломакова Богдана 16
  14. Леонов Євген 15
  15. Шахрай Юрій 15
  16. Клименко Віктор 15
  17. Проценко Ксенія 12
  18. Левковський Олексій 12
  19. Мігалкін Микита 9
  20. Мулляр Андрій 4
  21. Бєлашенок Богдан 4
  22. Радченко Іванна 2
  23. Сергіян Артем 2

 

Вікова група до 10 років:
  1. Новицький Ярослав 63
  2. Осадчук Дмитро 60
  3. Приборецький Максим 50
  4. Пампуха Олександра 48
  5. Басистий Іван 47
  6. Корінець Арсеній 45
  7. Данильчук Денис 35
  8. Кожаріна Олена 28
  9. Андрійчук Ілля 28
  10. Петухов Євген 24
  11. Криворучко Максим 22
  12. Анучин Максим 20
  13. Іванков Костянтин 18
  14. Підкевич Захар 15
  15. Селюк Дмитро 14
  16. Бурилко Дмитро 14
  17. Гурман Аліка 8
  18. Антоненко Андрій 8
  19. Ковальчук Юрій 4
  20. Павлюк Аліна 2

 

Вікова група до 8 років:
  1. Цегельник Віталій 87
  2. Радченко Богдан 62
  3. Клюцко Олександр 49
  4. Цесельський Артем 45
  5. Яременко Андрій 38
  6. Корнійчук Федір 36
  7. Рубан Андрій 36
  8. Мостіпака Леонід 34
  9. Волинець Андрій 22
  10. Міхніцький Данило 21
  11. Акімова Анна 18
  12. Демчук Максим 16
  13. Труфаненко Юлія 6
  14. Пасічник Владислав 6
  15. Рубан Андрій 6
  16. Осипенко Вова 2
  17. Пашковський Святослав 2