КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
спортивних заходів Житомирської області на 2018 рік з шахів
Назва Строк проведення Тривалість, днів Місце проведення Організатор/ тренер Звіт
Новорічний турнір 12-14.01 3 м. Житомир Харчишина виконано
Чемпіонат Житомирської області до 18, 20 років 21-22, 28-29.01 4 м. Житомир Думанський виконано
Зимова Інтелектуальна ліга 20.01-11.02 4 м. Житомир Харчишина виконано
Меморіал Є.М. Рибалкіна (шв) 27.01 1 м. Житомир Ревуцький виконано
Меморіал М.М. Сачука 03.02 1 с. Стовпів Сачук
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років – фінал 30.01-12.02 14 м. Чернівці за призначенням
Зимовий кубок м. Житомира 16-18.02 3 м. Житомир Харчишина
Меморіал Г.Зака (шв) 24.02 1 м. Бердичів Квятківський
Чемпіонат України серед юніорів до 20 років 21.02-03.03 11 м. Харків за призначенням
Меморіал О.Кравченка (шв) 04.03 1 м. Коростишів Добрінецька
Шаховий фестиваль «Малинська весна » 03-05.03 3 м. Малин Барановський
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років – фінал 06-18.03 14 м. Вінниця за призначенням
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 10 років 24-26.03 3 м. Житомир Випханюк
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років 22.03-02.04 12 м. Краматорськ за призначенням
Весняний кубок м. Житомира 20-22.04 3 м. Житомир Харчишина
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 8 років 21-23.04 3 м. Житомир Думанський
Меморіал М.І. Тросмана 06-08.04 3 м. Житомир Сачук
Турнір з нормою МС 02-14.04 6 м. Житомир за наявності складу
Навчально-тренувальні збори 04-10.04 6 м. Житомир Випханюк
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років 10-22.04 13 м. Вишгород за призначенням
Чуднівська вежа 12-30.04 2 м. Чуднів Штукун
Обласний меморіал на Кубок Готовчиця 27-29.04 3 м. Житомир Випханюк
Весняний сімейний турнір (командний) 12.05 1 м. Житомир Харчишина
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років 02-13.05 12 м. Миколаїв за призначенням
Чемпіонат Житомирської області серед чоловіків та жінок (фінал) 05.05-09.05 5 м. Житомир Петренко
Турнір до Дня Європи 18-20.05 3 м. Житомир Харчишина
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років 01-12.06 13 м. Одеса за призначенням
Шахова юність Полісся 01-05.06 5 м. Житомир Веремій
Чемпіонат України серед клубних команд 18-31.05 14 м. Одеса Сачук
Літня Інтелектуальна ліга 9,10,16,17.06 4 м. Житомир Харчишина
Меморіал М.А. Кондратюка 09-11.06 3 м. Черняхів Нетрибійчук
Турнір до Дня молоді 22-24.06 3 м. Житомир Харчишина
Кандидатський Челенджер 17-19, 24-26.06 6 м. Житомир за наявності складу
Меморіал Миколи Анферова 28-29.06 2 м. Коростишів Добрінецька
Меморіал Л.Л.Мучнік 25-29.07 5 м. Коростишів Добрінецька
Zhytomyr Master Cup 01.08-06.08 6 м. Житомир Сачук
Кубок Золоте Руно 01.08-05.08 5 м. Житомир Випханюк
Кандидатський Челенджер 05-07, 12-14.08 6 м. Житомир за наявності складу
Навчально-тренувальні збори 01-31.08 7 с. Троща Штукун
Чемпіонат області серед чоловіків та жінок півфінал 11-14.08 5 м. Житомир Трохимишин
Кубок Незалежності 23.08-26.08 4 м. Житомир Випханюк
Командний чемпіонат України до 12 років 03-09.09 7 м. Вінниця за призначенням
Космічний кубок м. Житомира 06-09.09 3 м. Житомир Харчишина
Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат 17-23.09 7 м. Дніпро за призначенням
Навчально-тренувальні збори 09-11.09 3 м. Житомир за наявності складу
Чемпіонат Житомирської області до 16 років 15-17.09 3 м. Житомир Думанський
Чемпіонат Житомирської області до 12, 14 років 23-25.09 3 м. Житомир Випханюк
Осіння Інтелектуальна ліга 9,16,23,30.10 4 м. Житомир Харчишина
Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 12 років – півфінал 05-14.10 10 м. Чернігів за призначенням
Чемпіонат м. Житомира 13-17.10 5 м. Житомир Ревуцький
Кандидатський Челенджер 21-26.10 6 м. Житомир за наявності складу
Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 16 років – півфінал 09-18.11 10 м. Івано-Франківськ за призначенням
Зимовий сімейний турнір (командний) 01.12 1 м. Житомир Харчишина
Чемпіонат України (класичні шахи, сезон 2018-2019 років) серед юнаків та дівчат до 14 років – півфінал 22.11-02.12 10 м. Львів за призначенням
Меморіал Є.М. Рибалкіна (шв) 04.12 1 м. Житомир Ревуцкий
Різдвяний турнір 21-23.12 3 м. Житомир Харчишина

 

Президент ФШЖО                                                                         Сачук А.М.