КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
спортивних заходів Житомирської області на 2017 рік з шахів
Назва Строк проведення Тривалість, днів Місце проведення Організатор/ тренер Звіт
Чемпіонат Житомирської області до 18, 20 років 21-22, 28-29.01 4 м. Житомир Думанський виконано
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років (фінал) 1-16.02 10 м. Чернівці за призначенням/ Волотовський виконано
Чудівська зима 05.02 1 м. Чуднів Штукун виконано
Чемпіонат Житомирської області серед жінок (фінал) 11-12.02, 17-18.02 4 м. Житомир Думанський виконано
Меморіал В.Зака (шв) 25.02 1 м. Бердичів Квятківський виконано
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 20 років 18.02-06.03 10 м. Львів за призначенням/ Волотовський, Пампуха, Іванішен виконано
Меморіал О.Кравченка (шв) 05.03 1 м. Коростишів Добрінецька виконано
Шаховий фестиваль «Малинська весна» 2017 10-12.03 3 м. Малин Павловський виконано
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (фінал) 08.03-24.03 10 м. Вінниця за призначенням

не виконано

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 10 років 24-26.03 3 м. Житомир Випханюк виконано
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 18 років 02.04-13.04 10 м. Харків за призначенням не виконано
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12 років (фінал) 13-30.04 10 м. Вишгород за призначенням/ Менн Єва виконано
Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 8 років 21-23.04 3 м. Житомир Думанський виконано
Меморіал М.І. Тросмана 04-10.04 6 м. Житомир Сачук виконано
Турнір з нормою ММ 04-10.04 6 м. Житомир Сачук
Навчально-тренувальні збори 04-10.04 6 м. Житомир Випханюк виконано
Чуднівська вежа 12-30.04 2 м. Чуднів Штукун виконано
Обласний меморіал на Кубок Готовчиця 22-23.04 2 м. Житомир Харчишина
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 10 років 03-18.05 10 м. Миколаїв за призначенням
Чемпіонат Житомирської області серед чоловіків (фінал) 05.05-09.05 5 м. Житомир Сачук
Чемпіонат України серед жінок класика, рапід, бліц 04-15.05.2017 1 за призначенням за призначенням
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 8 років 01-18.06 10 за призначенням за призначенням
Шахова юність Полісся 01-05.06 5 м. Житомир Веремій
Меморіал М.А. Кондратюка 09-11.06 3 м. Черняхів Нетрибійчук
Кандидатський Челенджер 17-19, 24-26.06 6 м. Житомир за наявності складу
Меморіал Миколи Анферова 02-03.07 2 м. Коростишів Добрінецька
Меморіал Л.Л.Мучнік 20-24.07 5 м. Коростишів Добрінецька
Zhytomyr Master Cup 31.07-05.08 6 м. Житомир Сачук
Кубок Золоте Руно 31.07-05.08 6 м. Житомир Випханюк
Кандидатський Челенджер 05-07, 12-14.08 6 м. Житомир за наявності складу
Навчально-тренувальні збори 01-31.08 7 с. Троща Штукун
Чемпіонат області серед чоловіків та жінок півфінал 11-14.08 5 м. Житомир Трохимишин
Кубок Незалежності 24.08-27.08 3 м. Житомир Випханюк
Навчально-тренувальні збори 09-11.09 3 м. Житомир за наявності складу
Командний чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат 07-24.09 10 м. Дніпро за призначенням
Чемпіонат Житомирської області до 16 років 15-17.09 3 м. Житомир Думанський
Чемпіонат Житомирської області до 12, 14 років 23-25.09 3 м. Житомир Випханюк
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 12  років (півфінал) 01-17.10 10 м. Житомир Сачук
Чемпіонат м. Житомира 13-17.10 5 м. Житомир Ревуцький
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 14 років (півфінал) 20.10-08.11 10 м. Чернігів за призначенням
Кандидатський Челенджер 21-26.10 6 м. Житомир за наявності складу
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок (фінал) 01-30.11 13 м. Житомир Сачук
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років (півфінал) 11-28.11 10 м. Кременчук за призначенням
Меморіал Є.М. Рибалкіна (шв) 04.12 1 м. Житомир Ревуцкий

президент ФШЖО

Сачук Артем Миколайович